מרתון החתמות: הקשרים אדי דדון ודניאל דרעי והמגן גל ארז חתמו בקבוצה

העונה אוטוטו כבר כאן ואנחנו סוגרים פינות אחרונות עם החתמה משולשת של שני שחקנים חדשים- אדי דדון ודניאל דרעי והמגן שהצטרף אלינו כבר בעונה שעברה גל ארז. כל שלושת השחקנים מתאמנים עם הקבוצה בחודש האחרון ואף שותפו במשחקי האימון.
דדון, בן 25, הוא הלא ירושלמי השני שמשחק בקבוצה (אחרי אלעד אברמסון הראשל”צי). הקשר, שמגיע אלינו מבית דגן, שיחק בנערים של מכבי מודיעין ואף העביר עונה אחת בנערים של מכבי תל אביב. לאחר מכן עבר לקבוצת הנוער של הפועל רמת גן שם שיחק במשך שלוש עונות. בבוגרים עבר דדון בשקמה רמת חן מליגה א’ ועוצמה חולון ועירוני מודיעין מליגה ב’, שם יחד עם ציון זקן, יקיר ברוכיאן ובנימין אור, היה שותף לעונה בה מודיעין הגיעו לגמר הפלייאוף וכמעט העפילו ליגה א’. בעונה האחרונה שיחק במכבי עמישב מליגה א’ אך עקב בעיות תקציביות עבר באמצע העונה לעירוני בית דגן מליגה ב’. דדון הוא שחקן קשוח עם ממוצע של 8-10 צהובים בעונה, ואין ספק ש”הרוע” שהוא מביא איתו למגרש יוסיף לנו רבות העונה, וישדרג אותנו מקבוצה מעט רכה לקבוצה הרבה יותר קשוחה.
השני לחתום הוא הקשר ההתקפי דניאל דרעי שמגיע אלינו ממעלה אדומים ומיועד למלא את נעליו הגדולות של עוז אריאל שעבר למכבי נתניה.
דרעי, בן 25 גדל במחלקות הנוער של בית”ר ירושלים ולאחר עונה לא מוצלחת בקבוצה הבוגרת של הפועל ירושלים עבר בגיל 21 לבית”ר מעלה אדומים, שם נתן שלוש עונות גדולות והפך לשחקן הבולט והחשוב של הקבוצה שהתברגה בכל שלושת העונות בהן שיחק בצמרת הטבלה ואף העפילה פעם אחת לגמר הפלייאוף. בשלושת עונותיו כבש דרעי במעלה אדומים לא פחות מ-39 שערים ב-83 משחקים, ובעונה האחרונה ניפק 17 שערים ו-11 בישולים.
האחרון הוא גל ארז, בן ה-22 שהובא בעונה שעברה על ידי המאמן עמית ברבש מהפועל קטמון ורשם 19 הופעות, כאשר הוא ובן צרפתי מאיישים לסירוגין את האגף הימני.
בימים הקרובים יושלמו ההחתמות באופן רשמי, כאשר יתר השחקנים שכבר סיכמו זה מכבר את תנאיהם בקבוצה יחתמו על החוזה.

signings
דרעי (מימין), דדון (למעלה) וארז (למטה) יחד עם היו”ר איציק אלפסי
הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30