בית”ר נורדיה ירושלים גאה להציג: שיתוף פעולה עם אקדמיית הכדורגל של רונאלדיניו

זה נשמע כמו חלום דמיוני אבל זה אמיתי. השבוע, לאחר משא ומתן שנמשך מספר חודשים, הגענו להסכם יחד עם קבוצת MTR7 המתמחה בפיתוח פרויקטים בתחום הספורט, איתה חברנו לאקדמיית הכדורגל של הכוכב הברזילאי כדי להקים בארץ סניף של האקדמיה – Ronaldinho Soccer Academy Israel – ולהרחיב את פעילות בתי הספר לכדורגל שלנו. למהלך הקמת בית הספר לכדורגל שותפים גם נותני החסות הראשיים וידידיי המועדון הבית”רי: בנק ירושלים, יחד עם עיריית ירושלים וראש העיר, ניר ברקת,
לדברי רונאלדיניו, “אני מתרגש מאוד לפתוח דווקא בישראל בית ספר לכדורגל ומהאפשרות לסייע לילדי ישראל בני כל הדתות להרים את המשחק שלהם לרמות הגבוהות ביותר. אני רואה בבית הספר כלי חינוכי ממדרגה ראשונה שמסייע ברכישת מיומנויות, כלים לחיים, משמעת, עבודת צוות ועוד. יש בישראל פוטנציאל עצום שאיננו ממומש, כישרונות אינספור ואהבה גדולה למשחק, ואני מקווה שבית הספר החדש יסייע בהצעדת הענף הפופולרי בעולם קדימה, גם בישראל”.

היום (חמישי) הגיע רונאלדיניו הגדול למתחם האימונים בעמק הארזים והתאמן עם חניכי בית הספר לכדורגל של נורדיה. לאחר מכן נערכה מסיבת עיתונאים בה נמסרו החדשות המעניינות. ירון שרפשטיין יו”ר בית”ר נורדיה ירושלים מסר במסיבת העיתונאים כי “כשהקמנו את המועדון, חלמנו להקים לילדים ולנוער בירושלים בית ספר לכדורגל המבוסס על כבוד הדדי ואהבת הזולת לצד מצוינות ספורטיבית. בחודשים האחרונים, לאחר שהתבססנו וסימנו את זירת בתי הספר לכדורגל בעיר כמוקד מרכזי בפעילותנו, ערכנו חיפוש נרחב אחרי שותף לפרויקט. אנו שמחים שמצאנו את השותף האידיאלי ברמה הבינלאומית בקנה מידה שעדין לא נראה בארץ”.
בשלב הראשון יפעיל בית הספר קייטנת קיץ, ובשלב מאוחר יותר בית ספר שעתיד לפעול בסטנדרטים הנהוגים בבתי הספר המובילים לכדורגל בברזיל, שמספקים לשחקנים הצעירים הסעות מהבית ובחזרה, ארוחות צהריים וערב, פסיכולוג שיסייע בפן המנטלי לילדים ולהוריהם, מתקנים ומלתחות מסודרים, ולמעשה יהפוך ל”בית שני” עבורם.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30