חזרו בידיים ריקות: סיכום ותקציר ההפסד לצעירי רהט בגמר גביע המחוז

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הזיכרונות המתוקים מגמר גביע המחוז דאשתקד, בדגש על הניצחון בבעיטות הכרעה מ-11 מטרים, חקוקים היטב בזיכרון כולנו. השבוע הייתה לנו ההזדמנות לשחזר אותם, במסגרת גמר גביע מחוז דרום ב’ של ליגה ב’, במשחק חוץ נגד צעירי רהט. אלא שלצערנו זה לא קרה – הקבוצה המקומית ההתקפית והחדה הכניעה אותנו שלוש פעמים, מחקה יתרון מוקדם של שחקנינו והניפה בעצמה את הגביע.
סלמי ערך מספר שינויים בהרכב, כשבין היתר אסף לוי, הסופר-סאב שהביא לשינוי כמעט בכל המשחקים בהם נכנס עד כה כמחליף, קיבל את הבמה במקומו של ליאור עדיקה. שני שינויים נוספים היו בחלק האחורי, כאשר בן צרפתי פתח במקומו של רותם בוסקילה הפצוע וציון זקן חזר מהרחקה להרכב במקומו של מורחק אחר – אדי דדון. זה התחיל טוב, ושליטה כמעט מוחלטת של נורדיה בדקות הראשונות נשאו פרי עם שריקה לפנדל כבר אחרי 10 דקות. דניאל דרעי, שרק לפני כשבוע וחצי הכניע את אשר אלחרר שוערה של רהט 3 פעמים (כולל מהנקודה הלבנה), בעט בדיוק לאותו מקום. אלא שאלחרר, שכנראה הסיק מסקנות, הדף את הכדור מצויין לקרן.
מכאן השליטה הייתה אצל רהט, שהציגה משחק התקפה מהיר ומסוכן, אותו ניהל עאטף אבו בלאל המצוין, אף שלא הצליחה להכניע את בנימין אור. ואז, בהתקפה מתפרצת חדה ומהירה, מצא אדם מזרחי במסירת רוחב את אסף לוי. לוי לא התבלבל וקבע 1:0 לנורדיה, רגע לפני השריקה להפסקה.

לוי לאחר כיבוש שער היתרון (צילום: וליד אלעוברה)
לוי לאחר כיבוש שער היתרון (צילום: וליד אלעוברה)

המחצית השנייה נפתחה בסערה מצד שתי הקבוצות, שלמעשה פשוט ויתרו על ההגנות ותקפו בחמת זעם זו את שערה של זו ומייצרת מצב אחר מצב. כך, מצד אחד איבוד כדור אחרי בלבול בהגנת נורדיה השאיר את חלוץ רהט לבד מול בן אור, אך הוא בעט לקורה, וגם הריבאונד נשלח החוצה. מהצד השני, התקפת אומן של שי נסים השאירה את דניאל דרעי במצב מצוין מול השוער, אולם הוא בעט מעל השער.
בדקה ה-72, שניות אחרי החילוף הראשון (במסגרתו יצא שי נסים ונכנס ליאור עדיקה), הצליחה רהט להשוות בשער בנגיחה של הקשר תמיר אל כמלאת, אחרי בישול יפה של עאטף אבו בילאל. מכאן שתי הקבוצות ניסו להשיג הכרעה עוד לפני השריקה. דווקא לאחר התקפה טובה של נורדיה, ביצע מיקי רנדי עבירה מחוץ לרחבה, ממצב קורץ לבעיטה מרחוק. ואכן, כדור מדויק של אבו בלאל הטעה את בן אור, שעד לאותו רגע הפגין משחק מצוין עם כמה הצלות נועזות, והשלים את המהפך.
רהט לא הסתפקה בכך, וכבשה שער נוסף (אבו בילאל, שוב הוא, עם מהלך אישי גדול) בתוספת הזמן. 3-1 בסיום. שחקניו של סלמי, יחד עם כמה עשרות אוהדים שעשו את הדרך באמצע השבוע לרהט, חזרו מאוכזבים הביתה.

חזרנו מאוכזבים (צילום: וליד אלעוברה
חזרנו מאוכזבים (צילום: וליד אלעוברה
הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.