רדיו ירושלים ישמש כספונסר ראשי לקבוצת הילדים

אנו גאים לבשר על הסכם חסות שנחתם לאחרונה בין המועדון לבין רדיו ירושלים. שיתוף הפעולה, שהחל כבר בשנה שעברה, שודרג כעת להסכם חסות ארוך טווח לשנתיים, בהם ישמש הרדיו כספונסר הראשי של קבוצת הנערים “צו פיוס” של המועדון.
מהנהלת המועדון נמסר כי “מאז הקמת המועדון שאפנו, בבית”ר נורדיה ירושלים, להעמיק את הקשר בין המועדון לקהילה ולעיר, בין היתר באמצעות חיזוק הקשר עם עסקים ירושלמים. אנו רואים כגורם ראשון במעלה את העמקת הקשר עם גורם כה משמעותי בגוף התקשורת ובקהילה העסקית בעיר. רדיו ירושלים היה שם כדי לסקר את הקבוצה למן ראשית פועלה, עוד בשלב שהיתה רעיון של כמה אוהדים משוגעים לדבר. במהלך השנים זכינו לסיקור בתוכניות הספורט והאקטואליה השונות של התחנה וכעת אנו מאושרים למסד את הקשר גם בהסכם החסות הזה”.
רדיו ירושלים מצטרף לרשימה של עסקים הנותנים חסות לפעילות המועדון: רשת עיניים בהנהלת ד”ר שמואל לוינגר, המשמשת כספונסר הראשי של הקבוצה הבוגרת זו השנה השנייה; חברת אורטל תיירות ונופש בהנהלת אלי דנון, שמלווה את המועדון למן הקמתו; חברת ההשקעות JTLV Invetments; ורשת המסעדות סושי רחביה שמלווה את המועדון כנותן חסות משני זו השנה השנייה. כמו כן יש לציין את נותני החסות של מחלקת הנוער, מוסך ל.ש.ם בהנהלת האחים לוי וחברת התקשורת אלטרנטיבה 1. אליהם מצטרפים נותני החסות הזוטרים – שווארמה חמדי מאבו גוש ובית המרקחת של חבר העמותה תומאזו דה אנג’לי מאיטליה.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30