ישחקו הנערים: חברת הוועד המנהל אלית מזא”ה מספרת על התפתחות מחלקת הנוער שלנו

מאת: חברת הוועד המנהל, אלית מזא”ה
בהתרגשות רבה פתחנו את עונת 2018/19 של מחלקת הנוער שלנו.

לאחר פגרת קיץ עמוסת פגישות, שיחות טלפון והתכתבויות, הצלחנו להכפיל את מספר הקבוצות במחלקת הנוער ביחס לעונה שעברה. כחלק מכך, בחרנו עבור קבוצות המחלקה (ילדים א’, ב’ ו-ג’ ונערים א’, ב’ ו-ג’) את המאמנים הטובים והמקצועיים ביותר, כאלה שערכי נורדיה הם חלק מה”אני מאמין” שלהם. בעבודתם היומיומית, המאמנים האלו מטמיעים ועוד ימשיכו להטמיע את הערכים הללו גם בבני הנוער שמשחקים במחלקה.

כל זה נעשה תחת שרביטו המקצועי של מנהל המחלקה מנו דהאן, ובניהולו האדמיניסטרטיבי של יוסי פסו, תוך שיתוף פעולה הרמוני בינינו, חברי הוועד המנהל שאמונים על מחלקת הנוער – מוטי פורת ואנוכי.

כחלק בלתי נפרד מהגדלת המחלקה למימדים כאלה, גם יחידות האימון של המחלקה גדלו בהיקפן. בהתאם לכך, אימונים רבים של ילדי המחלקה מתקיימים בקמפוס עמק הארזים, ממש בסמוך לאימונים של קבוצת הבוגרים שלנו. בנוסף, חלק ניכר ממשחקי הבית של קבוצות המחלקה מתקיימים אף הם בארזים. במשחקים מסוימים אפשר למצוא את שחקני הבוגרת, רגע לאחר שסיימו עוד אימון, מציצים לעבר משחקי מחלקת הנוער שלנו ומתעניינים בתוצאה, במבקיעים, ובכלל באופן ההתקדמות של הקבוצות.

אז ההתרגשות היא רבה, וכך גם הגאווה והיקף ציפיות. ואם סט התחושות הזה לא מספיק ממילא, מתגלים גם חששות ויראת כבוד מעצם התפקיד והמעמד. אבל החששות האלו לא ימנעו מאיתנו לבנות עבור המועדון הנפלא שלנו את דור העתיד שלו.

נותר רק לאחל לצוות, לשחקנים ולאוהדים שירוו נחת והצלחות ממחלקת הנוער הצומחת שלנו.

ויאללה בית”ר. נורדיה!

מכירים נערים וילדים שירצו להצטרף למחלקה של הקבוצה עם המנורה? פנו לאלית במספר 054-4369888.

שחקני המחלקה זוכים לכבוד במשחק פתיחת העונה של קבוצת הבוגרים בטדי (ינון פוקס)
הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

אוגוסט 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31