קבוצת הילדים של המועדון פתחה את עונת הבכורה שלה

קבוצת הילדים של המועדון פתחה את עונת הבכורה שלה ביום שישי האחרון במשחק מול בית”ר גבעת זאב. הקבוצה קמה לאחר מאמצים רבים בתהליך שכלל המון בעיות ומכשולים שכמעט ומנעו מהקבוצה לצאת אל הדרך, אך לבסוף, בשמחה רבה התגברנו על כל הבעיות והקבוצה יצאה לדרכה בהדרכתם של המאמן מתן פרנסיס, ועוזרו ראובן טרקו, כשהיא עושה היסטוריה קטנה, אבל מאוד חשובה מרגשת.
הדבר המרכזי ששמנו לעצמנו כמועדון בקבוצת הילדים הזו בעונה הנוכחית, הוא הדגש על הדרך ולא על התוצאה. לכן למרות התבוסה 7:1 שמחנו לראות שעמדה קבוצה על המגרש, עם ילדים שמשחקים כדורגל, שומרים על העמדות שלהם ומנסים ליישם את עקרונות המשחק. והכי חשוב, למרות התבוסה, הילדים לא הורידו את הראש אפילו לרגע אחד ונתנו את כל כולם עד לשריקת הסיום, וכל זה כאשר הם מנסים לעודד האחד את השני ומשכנעים זה את זה שעוד אפשר לחזור למשחק.
בסיום המשחק דיבר היו”ר איציק אלפסי עם הילדים: “התוצאה לא חשובה, חשובה הדרך. חשוב להציב לעצמנו כל שבוע מטרה קטנה ולהשיג אותה – לשמור על רשת נקייה, לכבוש יותר משער למשחק וכו’ לפי מה שיגדיר הצוות המקצועי. ובעיקר חשוב, שדווקא בגלל שהולך להיות קשה, נשמור על הערכים והרוח של המועדון, של בית”ר. ותמיד נשמור על הראש למעלה. כי ‘אם עבד אם הלך נוצרת בן מלך'”.
במשחק הבא, שיתקיים ביום שלישי ה-29/11 בשעה 6, תשחק קבוצת הילדים בחוץ מול עירוני קרית גת במשחק דחוי מהמחזור הראשון, ובמחזור השלישי, שיתקיים ביום שישי ה-10/12, תצא הקבוצה למשחק חוץ נוסף במעלה אדומים מול בית”ר המקומית.

לתמונות נוספות של הצלם המוכשר שלנו ינון פוקס ליחצו על הלינק הזה

אביב אפרים, כובש השער ההיסטורי הראשון של מחלקת הנוער (צילום: ינון פוקס)
אביב אפרים, כובש השער ההיסטורי הראשון של מחלקת הנוער (צילום: ינון פוקס)

 

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30