לסמן עוד שניים / אבישי סלע מבסוט מברוכיאן ולא יכול לחכות למשחק מול מלאכי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

בסופו של דבר, זה היה משחק מוזר מאוד. הוא בפירוש לא היה קונצרט של נורדיה, הוא כן היה משחק קשה, עם יריב פרובלמטי, אבל כזה שאליו נורדיה הגיעה כדי לעשות את העבודה – והצליחה. שתי הברקות שהביאו שלוש נקודות. אם תרצו, הכותרת האלטרנטיבית של המשחק הזה.
ובעיקר, ושוב – ללא קשר לשער שהבקיע, אפשר היה לראות שוב את אביתר ברוכיאן מתעלה. המנועים ההתקפיים האחרים לא היו שם – דניאל דרעי במשחק לא טוב, ושי נסים לא שותף בשל פציעה (ותקווה מסוימת בליבי שלקראת משחק המשחקים ייעשה מאמץ להכשיר אותו. הוא מהאנשים שנורדיה צריכה על הדשא ברגע כל כך חשוב) – אבל ברוכיאן היה, כפי שהיה בשבוע שעבר נגד מעלה אדומים. מאוד אקטיבי, מאוד חכם, מאוד נמרץ. במובן הזה נורדיה הרוויחה אותו.
יחד עם זאת, תמוהה משהו היתה ההחלטה לפתוח עם אסף לוי בחוד ממש. ללוי יש סגולות במשחק שלו – מהיר מאוד, ועם חוש הבקעה מסוים, אבל היכולת שלו להתגבר על מערך מאוד הגנתי של נתיבות היתה מוגבלת. העובדה היא שכאשר נכנסו משעלי ואדם מזרחי, מאוחר יותר, בית”ר הצליחה להגיע להרבה יותר מצבים מאשר בפתיחת המשחק – גם אם לוקחים בחשבון את “ההצתה המאוחרת”, שעליה דובר לא מעט.
אבל האמת שבעת כתיבת שורות אלה אני יכול ללהג הרבה על המשחק שעבר, הראש במשחק שיהיה. הראש, והלב, והקיבה ועוד הרבה דברים אחרים. הסטטיסטיקה של נורדיה בעונה הזאת (ובכלל) במשחקים “על כל הקופה” לא מאוד מעודדת. העונה נורדיה הגיעה פעמיים ל”משחקי עונה”. באחד, נגד עירוני אשדוד, היא התעלתה וניצחה. בשני, בדיוק סיבוב אחורה נגד אותה קרית מלאכי, היא הפסידה וגם נראתה מאוד לא טוב. מצד שני, למשחק המשחקים בעונה שעברה – גדרה – נורדיה הגיעה בפול פורס, ולא נתנה אפילו לפציעה של שחקן מפתח ולכרטיס אדום בדקה ה-40 לבלבל אותה. מצד שלישי, זה היה בטדי ולא בחוץ. ובליגה ג’. המון מחשבות כאלה עוד ירוצו בזמן הקרוב. הרבה חישובים ותסריטים. רק הסרט עוד לא הוקרן.
דיברנו על כך שרצף המשחקים הנ”ל מזכיר סדרת NBA? אז ברוכים הבאים למשחק השביעי. ולשבוע הארוך ביותר בתולדות השבועות.

כמה זמן כבר שרפנו? רבע שעה?
התקדמות.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.