נורדיה – פעם שישים ותשע / הבלוג של גלעד אימס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

גלעד אימס מקבל את כרטיס חבר העמותה הראשון שלו, וכרגיל אצלו מדובר בחוויה בלתי רגילה

איזה כיף. כמה חיכית לזה, כמה רצית. אחרי כל כך הרבה שבועות של אכזבה, של כל ימי שישי שחזרת הביתה מבואס, עם תקווה שאולי במשחק הבא זה יקרה. סוף סוף מגיע הרגע המיוחל והחלום מתגשם. כרטיס חבר העמותה שלך מוכן.
בידיים רועדות ויראת כבוד אתה אוחז בפלסטיק הקטן והשחור, עליו מוטבע 238, בדיוק כמו מספר המזל שלך (שנחנך ממש באותו רגע) ולצד שמך כל הסמלים הנכונים. לא שזה משנה משהו, הרי אתה חבר כבר חודשיים ויותר. אבל בכל זאת, מרגש שיש אסמכתא מוחשית שאוכל להציג לכל מאן דבעי לכשאדרש וגם כשלא.
כיוון שקצת מוזר לי לדבר על עצמי בגוף שלישי, מה שמעורר תהיות לגבי יציבות נפשית, ולפני שמישהו יקבל רעיון שהמצב אכן כך, אעבור לדבר בגוף ראשון יחיד. כי גם ככה לא היה לי פשוט להחליט ביני לבין עצמי אם בכלל להיות חבר עמותה. לקחת חלק באחריות לגורל הקבוצה. להציע, להצביע, להשפיע. בקיצור להיות טביב, שחר או ברקת, שלא להזכיר את ג’קי. כבד לי מדי העניין.

%d7%90%d7%99%d7%9e%d7%a1
הצלחתי לשרוד את סוף העונה הראשונה, בשנייה הסתפקתי במנוי שרכשתי בהאדסטארט ובשלישית… וואי וואי, כבר עונה שלישית בנורדיה. אני שהדבר הקבוע היחיד אצלי זה השינויים, מחזיק מעמד שנים ואפילו די נהנה בדרך כלל.
בהתחלה עוד עמדתי בלחץ שהופעל עלי להצטרף לעמותה, לחץ שיכול למעוך בקלות משאית בינונית עם גרר קטן. כמות טלפונים שקיבלתי הזניקה את הכנסות חברות הסלולר והצילה את בזק מפשיטת רגל. המיילים סתמו את הג’ימייל ועוד כמה ספקיות דואר חינמיות. הסמארטפון קרס מרוב הודעות והוואטסאפ הגיש בקשה לפירוק.
האמת, זה לא היה בדיוק ככה, אבל לצורך ההמחשה של חשיבות העניין הפרזתי מעט. בכל מקרה, לא נכנעתי. נשארתי נאמן לעצמי והצלחתי לשמור על עקרונותיי שלא להפוך לעוד בורג במכונה. אבל השנים, מסתבר, עושות את שלהן וכוח ההתנגדות נחלש עם הגיל. בלי לשים לב, ברגע של חולשה נשברתי, נכנעתי, הובסתי ורכשתי מניה. הייתי בעל דעה, עכשיו אני בעל קבוצה. בחיים לא חשבתי שלי זה יקרה. הייתי נאיבי, תמים, מאוהב וזה המעט שיכולתי להחזיר לבחירת לבי, שגורמת לי כל כך הרבה הנאה ואושר והעיסוק בה עושה לי טוב, כפו תרפיה.
בסך הכל 780 שקלים, זול יותר משני ביקורים אצל פסיכולוג. את הסכום חילקתי ל-12 תשלומים שווים, שזה יוצא משהו כמו 65 שקלים לחודש, מחיר ממוצע של 4 וחצי מנות פלאפל עם חומוס, ציפס’ וסלט (יש מקומות שהדיל כולל גם שתיה, מלאה צבע מאכל וחומר משמר) שזה 54 מנות בשנה. המון קלוריות ושומן רווי שחסכתי מעצמי, במיוחד בימים אלה של דיאטה, כשעיקר מזוני כולל כמויות לא הגיוניות של ירקות ובעיקר נוזלים.
כל זה שווה ערך גם ל-13 כוסות קפה חודשיות מקופיקס. תוספת רצינית של קפאין (למי שמנסה להיגמל ולעבור לתה ירוק נטול טעם) שידוע בתכונותיו להעלות לחץ דם, דופק ובמקרים רבים להביא לאי שקט כללי, שלאורך זמן עלול לגרום אפילו לדיכאון. אז יש צורך בטיפול פסיכולוגי, פסיכיאטרי או כל פסיכי אחר, לרבות כדורים, מומחים, יועצים, מאחזי עיניים ונפש, מה שגורם להוצאות גדולות ומכניס לדיכאון עמוק עוד יותר.
כך שמי שרוצה, כמוני, לחסוך וגם קצת שקט נפשי, שיקח נורדיה לפחות פעם בשבוע. כי נורדיה זה בריאות, זה כיף, כמו בניצחון שלוש אפס על מ.ס באר שבע בשישי האחרון, שכל כך חיכיתי לזה. אחרי שבועות של אכזבה, של כל ימי שישי שחזרתי הביתה מבואס, סוף סוף זה קרה…
אז תעשו לעצמכם טובה, הצטרפו לעמותה ורכשו את המניה היחידה ששווה השקעה. מניה בתשואה מתמדת, עם פוטנציאל גדול בעתיד, מסורת עשירה בעבר וערכים, שאני מאמין בהם, בהווה. זה בעצם כל מה שצריך, לא?
.
*מומלץ גם כטיפול זוגי ומשפחתי.
*לפרטים נוספים והתנסות מוזמנים להגיע למשחק הקרוב נגד עירוני אשדוד.
.
יאללה בית”ר, נורדיה כמובן.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.