שיר השכונה

באוירה נינוחה ומהנה הביסה בית”ר נורדיה את הפועל רמלה בתוצאה 8:1 במשחק אותו ארחה במגרש האימונים הסינטטי ‘מבט’ בלב שבקטמון, עקב השזרוע בגבעת רם.

כמאאתיים הצופים שהתפרסו לאורך הגדר המקיפה את המגרש ונהנו מצהריים שטופי שמש חזו כצפוי במשחק חד צדדי לחלוטין.

לrמלה, הקבוצה החלשה בליגה בפער ניכר מהאחרות, לא היו הכלים להתמודד עם שחקני נורדיה שעלו בקלות ליתרון מוקדם של 6:0 כבר לאחר חצי שעה. מכאן והלאה ניתנה הוראה להוריד הילוך כאשר המאמן ברבש מוציא כבר במחצית השניה את אביתר ברוכיאן ושי ניסים, כדי לתת לדור גורני ולנתנאל שרביט בהתאמה לצבור דקות משחק. עם פתיחת המחצית השניה אף הוציא ברבש את השוער יניב בן הרוש והכניס את שוער המשנה לשניר קחטן, בעוד שציון זקן פינה את מקומו לרן מבשוב. בדקהה 59 הושלמה מכסת החילופים עם כניסתו של חן מנצורי, חלוץ הרכש החדש, במקומו של אברמסון כשבין לבין כובש השער הראשון, רן דדיה, מעלה ל 7:0 עם השער היפה במשחק, בבעיטה ישירה מנקודת הקרן. עוז אריאל , שכבש את השלישי והרביעי במחצית הראשונה, התכבד בשער השמיני בדקה ה 67, ומכאן והלאה שיחקה בית”ר בהילוך נמוך בכדי למנוע מבוכה מיותרת מרמלה המובסת.

המאמן ברבש אף הגדיל לעשות כשהוציא את עידן מזרחי לאחר שספג כרטיס צהוב והעדיף להישאר בעשרה שחקנים , היות והושלמה מיכסת החילופים, ולהימנע מסכנה של הרחקה מיותרת. עם או בלי קשר ליתרון המספרי, זכתה רמלה לשער ניחומים בדקה ה 83 מרגליו של דניאל משיח. ניתן לסכם כי עיקר השפעתה של רמלה על גורלה של בית”ר נורדיה נעוץ במעורבותה של הראשונה בפיצוץ משחקה נגד הפועל חבל מודיעין, פיצוץ בעקבותיו נענשו שתי הקבוצות, ובתגובה לכך הודיעה מודיעין על הפסקת פעילותה. כתוצאה מכך, נכון לעכשיו, מסתמן קרב ראש בראש בין בית”ר נורדיה להפועל גדרה, אשר נהנתה מניצחון טכני במחזורהזה מאחר ומודיעין לא הופיעה.

אולם נדמה כי על כל אלו העפילה התחושה המיוחדת שנוצרה בקרבם של האוהדים נוכח ההזדמנות לצפות ולעודד במגרש הממוקם בלב שכונת מגורים. הוותיקים בינהם אף נזכרו במשחקיבית”ר בימק”א בשנות השבעים והשמונים. האווירה הביתית סנטימנטלית הגיעה לשיאה בטקס המחצית המסורתי לשחקני עבר בית”רים, כשהפעם זכו לכבוד אהוד פדרמן ורחמים עג’מי.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

אוגוסט 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31