שווארמה חמדי מאבו גוש תהיה אחד הספונסרים העונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אנחנו שמחים לבשר על עסק נוסף שיעניק העונה חסות לקבוצה, כאשר הפעם, בנוסף לפן הכלכלי מתווסף פן נוסף שהוא הרבה מעבר לספורט ולכסף. הקשר בין שווארמה חמדי לבית”ר נורדיה נוצר בעזרתו של חבר העמותה ירדן הורן, בנו של דוד הורן מייסד בית”ר ירושלים. הורן הביא את בעל העסק חמדי אבראהים למשחק הסיום בעונה שעברה מול מבשרת ציון שנערך בגבעת רם ושכנע אותו להיות מעורב יותר השנה ואף לתמוך כספית בקבוצה.
פאדי, בנו של חמדי, הסביר לנו מדוע בחר לתמוך בקבוצה: “בית”ר נורדיה היא הסמל הגדול ביותר לדו קיום בספורט, אני פירגנתי לקבוצה ואהדתי אותה מהרגע הראשון. לאחר שהגעתי למשחק האחרון בעונה שעברה התלהבתי, והעונה אני מתכנן להגיע למשחקים רבים.”
HAMDI FULLקצת על שווארמה חמדי: העסק הוקם לפני ארבע שנים על ידי חמדי אבראהים ובנו פאדי, והוא שוכן בדרך השלום בישוב אבו גוש. אחרי ניסיונות רבים הצליחו חמדי ופאדי לפתח את הנוסחה הייחודית והסודית של שווארמת הכבש והפרגית שלהם. אוהדי נורדיה שטעמו מהשווארמה מחזקים את הטענה ואומרים שהיא מזכירה להם גול של אברמסון מבישול של שי נסים.
אוהד שיגיע לשווארמה חמדי יקבל כוס מיץ חינם על כל שווארמה או פלאפל שירכוש במקום. בנוסף פאדי עובד בימים אלה על כרטיסייה עבור האוהדים שתקנה שווארמה חינם על כל 10 מנות (וכנראה שזה עניין של שבוע שבועיים עד שהיא תיגמר ותוכלו לממש אותה), כמו כן פאדי מתכנן עוד שלל הפתעות לאוהדים.
אז תשאירו מקום בבטן לפני הנסיעות למשחקי חוץ (או אחרי המשחקים בירושלים), כי שווארמה חמדי הולכת להיות התחנה החדשה שלנו העונה, ובתקווה גם בעונות הבאות.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.