“פארמאצ’יה דה אנג’לי” נותן חסות לקבוצה זו השנה השנייה ברציפות

בית”ר נורדיה ירושלים שמחה לעדכן שבית המרקחת “פארמאצ’יה דה אנג’לי” בניהולו של חבר העמותה תומאסו דה אנג’לי ישמש כנותן חסות לקבוצה זו העונה השניה ברציפות. תודה רבה תומאסו!

הצטרפו לתומאסו ול-226 חברים נוספים שכבר הבטיחו את מעמדם כבעלי הבית של המועדון.

להצטרפות לעמותת בית”ר נורדיה ירושלים: הצטרפו לעמותה

תגובתו של תומאסו :

ערב טוב, חברים! הסכם החסות שלי עם נורדיה נועד לאותת לכל אחד שהוא יכול לתרום את חלקו, קטן ככל שזה יהיה; להסביר מדוע שאלת ה”השקעה” בקבוצת כדורגל רלוונטית לכל בעל עסק קטן, על אחת כמה וכמה בירושלים.
התשובות לשאלה הזו מרובות: משום שאותו בעל עסק באמת אוהב כדורגל ומאמין במשחק כמקור ליצירת קשרי ידידות ואחווה, משום שהחסות היא פשוט דרך מצוינת לקדם את העסק שלך או משום שזו דרך לקדם את הערכים עליה הקבוצה מושתתת.
אני קורא מכאן לכל בעל עסק קטן: “עשה זאת!”.
אם ברצונך או ביכולתך לתת סכום גדול של כסף או מועט, זה לא משנה – עשה זאת! הקבוצה הזו תהפוך לחלק מחלומותיך ותוכל לצמוח איתה.
לסיום, ארצה להקדיש רגע ליהודי התפוצות, במיוחד אלה החיים כעת באוקראינה ובלונדון. כולי תקווה שבית”ר נורדיה תוכל לעזור לכם להתגבר על הקשיים של החיים בחו”ל ולמצוא דרך לחזור הביתה, לארץ ישראל.

Betar Nordia Gerusalemme è lieta di annunciare che la Farmacia De Angeli, gestita dal socio Tommaso De Angeli, continuerà a sponsorizzare la squadra anche quest’anno.
Grazie!!
הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30