אירופה ב-02: ארז טיקולסקר מסכם ניצחון על הפועל אזור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

יש קבוצות שטסות לאירופה על מנת להעביר מחנות אימונים: יערות בשוויץ, שדות מוריקים באוסטריה, קזינואים בבולגריה. יש, לעומתן, קבוצות שמשחקות באירופה. ארבעים וחמש דקות מתל-אביב בנסיעה על-פי חוקי התעבורה, תשע ורבע בערב, מזג אוויר קלאסי, ותפאורה של גן עדן. הכירו את עמק הארזים, הבית החדש של בית"ר נורדיה ירושלים. אם אפשר למצוא, לאחר חיפוש מדוקדק, משהו טוב שיוצא מכך שהמכבייה, לכבודה הוקם המתקן, היא דבר שעדיין קיים – הנה הוא.

עד לדקה ה- 68 התנהל במתקן האירופי משחק די סטנדרטי. ותיקי העדה כבר דמיינו איך, שוב, אנחנו משחקים את המשחק הזה, רק על מנת לחטוף איזה גול שטותי קרוב לסיום, בואכה עוד לילה ללא שינה. המערך שהעלה שלומי עמר כלל שני קשרים אחוריים. זהיר, במונחי הז'אנר. אבל אז, אז הגיע תהל הלל, שעלה כמחליף. בסיומו של מהלך קבוצתי מקסים, הראשון מסוגו באותו ערב, הוא ערך היכרות ראשונה בין הכדור לרשת, והעניק למשחק הזה את התוצאה שהגיעה לו. כמעט.

בשניות האחרונות של המשחק, לאחר ששוער אזור עלה לכבוד איזו קרן ושכח לחזור, הגיע הכדור אל אסי גובזה שלנו במרכז המגרש. אני יכול להישבע ששמעתי את דניאל טסאו, גם הוא שלנו, צועק לו "תבעט, תבעט", והוא בעט, בעט. כי בדקה הזו, ולמעשה כבר הרבה לפניה, פועל יוצא של שלושה משחקים תוך שבוע, אסינק'ה כבר לא ראה בעיניים. למזלנו, הוא עדיין שמע באוזניים, אז הוא בעט בעיטה גיאומטרית, בדיוק אל הנקודה שמרחקה מכל אחת מן הקורות שווה.

עובדת בונוס: לתהל הלל יש בסך הכל שבע הופעות פחות מאביו במדי הנבחרת. אחרי אתמול, האבא צריך להסתכל אחורה. הייתי אומר בדאגה, אבל ממראה עיניים ביציע ניתן להיווכח שהוא יעשה זאת בתקווה.

בסך הכל, היה כיף. נהנינו.

(צילום: ינון פוקס)

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

נובמבר 2021

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *