והפרחים לחר”פ: ארז טיקולסקר מסכם ניצחון 1-2 על עירוני מודיעין בסיבוב ו’ של גביע המדינה

מאת: ארז טיקולסקר

זהו טקסט על כפיות טובה. דניאל דרעי ואביתר ברוכיאן שיחקו אצלנו, מי פחות ומי יותר, לא מעט משחקים. אהבנו אותם, עודדנו אותם, הערצנו את האדמה שעליה הם שיחקו והיסנפנו את הדשא שעליו הם שפכו זיעה. כיום הם משחקים בעירוני מודיעין.

והנה, רצה הגורל, וההגרלה זימנה, כפי שאומרים, משחק בינינו בגביע. כמקובל, דאגנו לזרי פרחים, אמרנו להם ‘תודה’, שרנו להם שירים, והם סימנו שהם אוהבים אותנו, ככה, עם היד על הלב. ממש לפי כל כללי הטקס. ואז תם הטקס. דקה ראשונה למשחק, דרעי עם קרן שטוחה לשש-עשרה, וברוכיאן חומק מן המגן שלו ובועט בחדות פנימה. שנאמר: מי נתן להם פרחים? וכן, כן, הוא עשה את התנועה הזאת של “אני לא חוגג”. שמענו עליך. סתאםםםם, נו. כפרה עליהם. אוהבים אותם גם היום.

זה התחיל הכי רע שיכול להיות. כמימרה הידועה מ”שירים ושערים” של פעם, תקופת עמי פזטל וגדעון הוד, זר לו היה נקלע למגרש בעמק הארזים, לא היה מנחש מיהי הקבוצה מליגה א’ ומיהי הקבוצה מליגה ב’. האחת, מניעה כדור, ועושה שימוש נכון בשני הנ”ל שיודעים גם להחזיק אותו, גם להרים את הראש, וגם למסור כמו שצריך. ואנחנו? אנחנו בעטנו את הכדורים למעלה, בשיטה הידועה כ”בואו נמסור לאסי גובזה ויהיה בסדר”. לא היה בסדר.

אז שלומי עמר, מאמננו, שאין דבר שנוא עליו יותר מדברים שלא הולכים בסדר (פרט, אולי, לחולצה לא מגוהצת), ראה כי רע, וביצע שני חילופים כבר באמצע המחצית הראשונה. נכנסו דביר ברוך, הבן של אחד האבות הכי נחמדים ביציע שלנו, ותהל הלל, הבן של יעקב (שגם הוא, עושה רושם, עשוי להתמודד על התואר). בליץ של עשרים דקות, שני גולים, אחד של דניאל טסאו מבישול של ברוך, והשני של ברוך עצמו, ו, איך אומר שליימ’ה – העיקר בגביע זה לעבור שלב. אז עברנו שלב, שליימ’ה, אתה יכול להיות רגוע. אמנם, לא כדורגל גדול. ובכל זאת, עבור הבחורים שלנו היה זה משחק רביעי בעשרה ימים, ועל הדרך גם ניצחון רביעי בארבעה משחקים. אבל לא ננחס.

לאחר שריקת הסיום, כר הדשא הפך לחר”פ 542: האחד מתלונן על מתיחה במפשעה, השני על ירך אחורי והשלישי ייאלץ ככל הנראה לעבור השתלת ריאה. משחקים משבת לשבת, או, נכון יותר לומר, משבת לשלישי. עוד צעד קטן לקראת המפגש עם הנשיא.

צילום: ינון פוקס

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30