פסטורלי, מקצועני, נוח: הכירו את מגרש הבית שלנו בעמק הארזים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

במוצ”ש הקרוב (21:15, סמנו הגעה באיוונט המשחק כאן, וכמובן שאל תפספסו) זה סוף סוף יקרה: בית”ר נורדיה שלנו תערוך את משחק הבית הרשמי הראשון שלה במתחם שבעמק הארזים. וזה יהיה רק המתאבן, לקראת משחקים נוספים שנארח במגרש שבעמק. אז לקראת חניכת הבית, הגיע הזמן להכיר את הקומפלקס המושקע והמטופח שבו הקבוצה שלנו מתאמנת בשנה האחרונה, בתקווה שיהפוך במהרה למבצר ביתי.

הוא בולט למרחקים, תופס את העין מההרים הגבוהים, ואם אתם מגיעים אליו מחוץ לעיר – תוכלו לצפות בו ממש מתוך הרכב. זהו הספורטק ב“עמק הארזים“. בשנה האחרונה הוא מאכלס את שחקני המועדון עבור אימוני קבוצת הבוגרים וקבוצות מחלקת הנוער (שגם עורכות שם חלק ממשחקיהן). החל מהעונה הוא גם ישמש כמגרש הביתי שלנו, לצד האח הגדול – טדי, כמובן.

אז במה מדובר? פארק עמק הארזים ממוקם בין סיבוב מוצא למחלף גולדה מאיר. הספורטק, שהוקם במימון חלקי של משפחת קראפט, נמצא סמוך לכניסה לצידו המזרחי של הפארק, ליד שכונת רמות ואזור התעסוקה הר חוצבים. בספורטק ניתן למצוא, מלבד מגרש פוטבול, שני מגרשי כדורגל – המגרש המרכזי, שבו נערכים אימוני הקבוצה הבוגרת )שם צפויים להיערך מרבית משחקי הבית שלנו(, ומגרש דשא סינתטי, שבו משתמשות בעיקר קבוצות מחלקת הנוער.

אם תתפסו לשיחה את שחקני הקבוצה ותשאלו אותם על התנאים במתחם, התשובה שתקבלו תהיה ברורה: עם כניסתם למתחם הם סופגים בכל פעם מחדש חוויית מקצוענות שלא תמצאו בהרבה קבוצות בליגת העל. ”יש לנו פה הכול“, מספר מנהל הקבוצה, יוסי פסו. ”זה כולל ארוחות אחרי האימונים, דשא שהוא אחד מהטובים בארץ, חדרי מאמנים, חדרי טיפולים וחדר הלבשה ברמה גבוהה. גם
מבחינה מקצועית ומבחינה כלכלית, זהו בית בשבילנו. אנחנו מרגישים הכי בנוח לשחק שם, משום ששם אנחנו גם רגילים להתאמן“.

גם מבחינה תחבורתית, המתחם עובר שדרוגים בימים אלו: מלבד מגוון מקומות חנייה עבור בעלי הרכבים, החל מהתקופה הקרובה ייכנסו למתחם ’שאטלים‘ של ”אגד“, שיגיעו ממש עד למגרשים עצמם.

תמונות של המתחם היפהפה לפניכם, אבל שלא יהיה ספק – את המחזות האלו אנחנו מצפים מכם לראות במו עיניכם. הקבוצה שלנו צריכה אותנו מדי שבוע איתה, בכל מגרש ובכל מקום. נתראה (גם) שם.

הכתבה המלאה הוכנה עבור החוברת הרשמית של בית”ר נורדיה ירושלים. החוברת – שכוללת כתבות תוכן, ראיונות מיוחדים וכן את כל המידע הדרוש על כל שחקני הסגל שלנו – תחולק כבר במשחק במוצ”ש הקרוב בעמדת המרצ’נדייז שלנו. 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏אדם אחד או יותר‏, ‏אנשים עושים ספורט‏‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏
שחקני הקבוצה והצוות המקצועי באימון במתחם (ינון פוקס)

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.