ריאיון עם דור אלקבץ

שבוע אחרי בשחתם קבוצה תפסנו לשיחה קצרה את הבלם החדש דור אלקבץ

הי דור, איך אתה מרגיש בקבוצה?
מרגיש מצוין, במיוחד אחרי הניצחון האחרון על באר שבע וכבר מתכונן למשחק הקרוב נגד גבעת זאב.

משחק שממנו תיעדר עקב צהובים. קיבלת 9 צהובים עד עכשיו, האם אתה בלם כסחן ואנחנו צריכים לחשוש שבעתיד תיעדר ממשחקים נוספים?
לצערי אני לא משחק בשישי. אני שחקן טכני ולא כסחן. לא היו לי עד היום הרבה צהובים בקריירה, זו העונה הראשונה שזה קורה לי. חלק מהצהובים נבעו מזה שאני התחנה האחרונה בהגנה ונאלץ לעצור את התקפות היריב, וחלק זה מויכוחים עם השופטים. אני טיפוס שלוקח מנהיגות ומדבר עם שופטים כאשר אני מרגיש שהקבוצה שלי מקופחת.

איך התנאים בנורדיה לעומת אשדוד?
התנאים פה מצוינים חבל על הזמן,אבל גם באשדוד היו תנאים טובים. פה יש אנשים טובים וחמים שעושים הכל למען השחקנים. התפקיד שלנו זה לעלות את הקבוצה ליגה.

איך היה החיבור לקהל בב”ש כששרת את שיר 3 בסיום המשחק?
חיבור מצוין. הייתי נבוך מהסיטואציה, אבל הבנתי שזו מסורת וקיבלתי את זה בצורה יפה . מקווה שהצלחתי לשיר כמו שצריך ובכל מקרה יש לי פה את טירן שידאג שזה ילך וישתפר.

אתה מסתדר עם הנסיעות הארוכות מאשקלון לירושלים 5 פעמים בשבוע?
לקחתי בחשבון שזה יהיה לא פשוט ושיהיו לי נסיעות ארוכות, לא קל לנהוג בשעות האלה, אבל קיבלתי החלטה לבוא לפה ולעשות את העליה השלישית בקריירה שלי. אני רוצה לעשות את זה כמה שיותר מהר, שנגיע לאפריל בצורה רגועה ושנעמוד במשימות שלנו בהצלחה.

אתה רואה את עצמך בנורדיה בטווח הארוך?
אם ירצו אותי והכל יתחבר כמו שצריך ואני אתאים למשימות של הקבוצה בעונה הבאה, אשמח להמשיך. נורדיה זה פרויקט חיובי.

אתה מחליף בלם צעיר שהחלום שלו היה להמשיך ולהתקדם במעלה הקרירה. איך אתה רואה את המקום שלך בנורדיה, האם אתה שואף לחזור לליגות גבוהות?
אני בגיל שבו אני רוצה להמשיך וליהנות מכדורגל ולא משנה לי באיזה ליגה אשחק .הגיל שלי (31) לא מהווה פקטור, אני משחק עכשיו ליד בלם צעיר ואני אעזור לו להמשיך להתקדם ולתרום לו מניסיוני. בלם יכול לשחק המון שנים כל עוד הוא שומר על עצמו ואני בחור שיודע לנהל אורח חיים ספורטיבי ומתכנן עוד קריירה ארוכה.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30