הפנינג בנק ירושלים ובית״ר נורדיה ירושלים

כחלק משיתוף הפעולה שמקיים בנק ירושלים עם מועדון הכדורגל בית”ר נורדיה ירושלים נערך ביום שישי האחרון, טרם משחקה של הקבוצה נגד מכבי יבנה באצטדיון טדי, הפנינג שכלל הפעלות, דוכני מזון והרבה מאוד מצב רוח מרומם. החיבור בין בנק ירושלים לבית”ר נורדיה ירושלים מתחבר לרוח המועדון ולערכים שהוא מייצג – ספורט הוגן ותחרותי, ללא אלימות וגזענות, ערכים העומדים בקנה אחד עם ערכי הבנק ומהווים בסיס לשיתוף הפעולה בין הצדדים.

כחלק משיתוף הפעולה, הזמין בנק ירושלים את עובדי הבנק ובני משפחותיהם לצפות במשחק, מה שסייע להביא לתפוסה מרשימה של כ-1,500 אוהדים ביציעים – מספר יוצא דופן במונחים של ליגה א’. בין אורחי הכבוד במשחק היו גם הצמרת הגבוהה של הנהלת הבנק: המנכ”ל גיל טופז, המשנה למנכ”ל דודי לוי ומנהלת האסטרטגיה והשיווק בבנק, הגר פרץ דיין.

בין האוהדים הרבים שהגיעו למשחק נרשם ייצוג גבוה למשפחות עם ילדים שנהנו ממתנות דוגמת בלונים מעוצבים ואיפור בידי אשת מקצוע.

מדובר, יש לציין, במחזה שגרתי למדי ביציעי בית”ר נורדיה ירושלים, קבוצה שחרטה על דגלה למן יומה הראשון קיום יציע נקי מאלימות, גזענות וקללות המקיים סביבה ידידותית לנשים, ילדים ואף לתינוקות בעגלה שמגיעים עם הוריהם למשחקים ומתחנכים מגיל צעיר על אהבת הקבוצה ועל ערכי המועדון.

כחלק מהמסורת במשחקיה של בית”ר נורדיה ירושלים, נערך בהפסקת המשחק טקס הוקרה לשחקן עבר של בית”ר, כשהפעם זכה לכבוד הכדורגלן הבינלאומי לשעבר איציק זוהר. המשנה למנכ”ל בנק ירושלים, דודי לוי, לקח חלק בטקס. הן זוהר והן לוי הקפידו לציין את האווירה הפנטסטית ששררה ביציעים והביעו תקווה כי מדובר בבשורה לכדורגל הישראלי.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

אוגוסט 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31