שש לפני המלחמה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

נורדיה אירחה בשישי את צעירי לוד במגרש הסינטתי ברמלה עקב שזרוע החורף באצטדיון גבעת רם, ולראשונה העונה פתח המאמן ברבש בהרכב זהה משחק שני ברציפות.

יניב בן הרוש; גל ארז, ארטיום טרטיאק, שלום דהן, עידן מזרחי; ציון זקן, עוז אריאל, שי ניסים, אביתר ברוכיאן, רון דדיה ואלעד אברמסון.

בית”ר נורדיה, עם רוח גבית של כמאה וחמישים אוהדים אך ללא גשם למרות מזג האויר הסגרירי,  שלטה מתחילת המשחק מול הקבוצה שהוקמה רק השנה לטובת שחקני המגזר הערבי בלוד שלא מצאו את מקומם בקבוצה הבכירה של העיר. אלא שהשליטה לא תורגמה למצבים מסוכנים ברחבה, עד הדקה הדקה ה-41 , כאשר עידן מזרחי שלח לרן דדיה כדור על אף שמאל, האחרון עבר יפה את המגן שלו ושלח כדור רוחב שהורחק על ידי השוער, אבל רק עד רגליו של שי ניסים שמתוך הרחבה בעט לרשת החשופה ורשם את השער הראשון שלו במדי נורדיה.

 

בדקה 44: שחזור של המהלך – הפעם אלעד אברמסון רץ באגף שמאל, מרים כדור לצד השני ברחבה לדדיה שמוסר לשי ניסים, שי ניסים בועט אבל השוער הודף, ישר לרגליו של עוז שנועץ עוד אחד ברשת הלודאית ומוריד את בית”ר להפסקה ביתרון כפול.

9 דקות במחצית השניה והפעם שי  ניסים מתחיל את המהלך בחטיפת כדור במחצית המגרש שלנו ,פורץ לאורך אגף ימין עד סוף המגרש ומשאיר כדור לאברמסון שמכניע את השוער ומעלה את נורדיה ל3-0.

כעבור דקה לוד מחדשת את המשחק, אך בית”ר לוחצת על הכדור וזוכה בו בחזרה קרוב לרחבה. אברמסון מהתל בהגנת לוד, שולח כדור לאביתר ברוכיאן ש-18 מטר מהשער שולח בעיטת פצצה. הכדור פוגע במשקוף ונוחת על קו השער אך לא עובר במלוא היקפו והתוצאה עדיין 3:0.

 

התקפה רודפת התקפה והגנת נורדיה חוטפת מיד את הכדור הארוך של שוער צעירי לוד, אברמסון נשלח בכדור ארוך לצד שמאל ונעצר בעבירה של שאדי אזברגה שקיבל גם כרטיס צהוב. מהלך של מסירות בין ציון זקן לרן דדיה נגמר בהרמה של האחרון לעוז אריאל שמאותה נקודה שממנה בעט אביתר דקה קודם לכן משגר וולה שנעצר רק ברשת, 4-0 נהדר לבית”ר נורדיה ירושלים. עוז מועמד ודאי לשער העונה.

 

מאותה נקודה צעירי לוד  הפסיקה לשחק ואילו נורדיה המשיכה ללחוץ  . בדקה ה-72 דחיפות בין מהדי אבודיא לרן מבשוב שהחליף את ארטיום טרטיאק במחצית זיכתה את מבשוב בצהוב מהשופט, ואת שחקנה של צעירי לוד בכרטיס אדום.

 

בדקה ה-89 כדור ארוך מצא את  מושון אלקבץ (נכנס בדקה ה-70 במקומו של רן דדיה), שהשאיר קטנה לאברמסון, בדרך לשני שלו במשחק ול5-0 לנורדיה.

לא עברה דקה וכדור סתמי שהגיע בסוף ליניב בן הרוש, הפך במהרה לכדור עומק מדוד שאביתר ברוכיאן שלח מחצי מגרש הישר לאלעד, שחתם את תוצאת המשחק. שלושער לאברמסון, שלמרות פתיחת העונה המגומגמת כבר רשם 6 שערים ב-5 משחקים. בסיום ניצחון משכנע לבית”ר שכעת מביטה לעבר משוכה גבוהה בהרבה: משחק הגביע בשישי הקרוב באצטדיון לויטה בו תתארח אצל בית”ר כפר סבא מליגה א’, האתגר המקצועי הגדול ביותר בהיסטוריה הקצרה של נורדיה.

 

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31