פורצה איטליה: ספונסר חדש מארץ המגף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תרומה יוצאת דופן התקבלה בימים האחרונים בחשבון הבנק של בית”ר נורדיה ירושלים: תומאזו דה אנג’לי, רוקח איטלקי ואוהד מושבע של הקבוצה, החליט לרתום את העסק המשפחתי שלו – בית המרקחת “פרמצ’יה דה אנג’לי” שבעיירה סנטה ג’וסטינה במחוז בלונו (בצפון איטליה) – לטובת הקבוצה.
דה אנג’לי, שעוקב מזה כשנתיים מרחוק אחר מעלליה של בית”ר נורדיה, בין היתר באמצעות השידורים החיים מהמגרשים ודף הפייסבוק של המועדון, רכש אשתקד שני מנויים ותרם אותם לאוהדי מעוטי יכולים. השנה, הוא החליט להגדיל את תחום התמיכה שלו באופן משמעותי ולמעשה, להפוך לאחד מנותני החסות המשניים של הקבוצה. בנוסף, דה אנג’לי לא הסתפק בהעברת הסכום בן ארבע הספרות (ביורו, כמובן), ויצא בפנייה נרגשת לאוהדי בית”ר נורדיה בישראל. את הדברים שכתב נביא מיד בתרגום לעברית אולם עוד קודם לכן נקדים ונאמר לו תודה רבה ויאללה בית”ר! וגם נוסיף כמה מילות תודה באיטלקית: Vogliamo ringraziare Tommaso e dire solo una cosa: Yalla Betar!!

חברים יקרים ואוהדים של בית”ר נורדיה ירושלים,
בראש ובראשונה ברצוני להודות לכל הצוות (יו”ר הועד המנהל איציק אלפסי והועד כולו) על כך שנתנו לי את ההזדמנות להיחשב כ”ספונסר זוטר”.
למעשה, זו גאווה להיות תומך של הקבוצה *הזו* וזוהי הפעם הראשונה בה בית המרקחת שלי עושה דבר כזה. לדעתי הייתה זו פעולה הכרחית משתי בחינות.
– הבחינה המוסרית, כיוון שהסיבות שהובילו ליצירת הקבוצה נכונות, צודקות ואני חש שאני שותף להן.
– הכרת הטוב, כיוון שכל משחק של בית”ר נורדיה ירושלים הוא עבורי התרגשות וחגיגה, אין לי אלא להודות לאלו שביכולתם להעניק לי את היכולת לחייך.
אני מקווה שפעולתי תהייה נקודת התחלה לכל מי שברשותו עסק קטן או בינוני בישראל, אני מקווה שכל אחד כזה יאמר “אם הוא עשה זאת מדוע שלא נעשה זאת גם?”.
המטרה הראשונה תהיה לראות קבוצה של חברים גדלה, מתאספת, נאבקת באומץ ורומנטיות. קבוצה שתוכל תמיד לתקשר ולחלוק רעיונות ומשימות.
בנוסף, אני שאפתני ומאמין בקבוצה הזו. אל תשאלו אותי מדוע או כיצד, אבל אני בטוח שהיא עומדת בפני עוד כמה וכמה ציוני דרך היסטוריים, ללא צל של ספק. חלומי הוא לראות את הקבוצה הופכת להיות דוגמא ומופת לכל שאר הקבוצות, הופכת ליעד החלומי של כל שחקן על. עוד יבוא הזמן בו הכדורגל ייראה בישראל כמו שהוא נראה באנגליה, איטליה וגרמניה, ויהיה זה הודות לבית”ר נורדיה ירושלים.
כרגע אין זה אלא בגדר חלום, אבל…. “אם תרצו אין זו אגדה”.

בברכה ובחיבוק לבבי מאיטליה,
תומאזו דה אנג’לי

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.