ריגוש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

על יציע עץ רעוע, חורק ומתנדנד, במושב שכוח אל שאם לא הכדורגל אף אחד מאיתנו לא היה שומע עליו (לא כל שכן מגיע אליו), התקבצו כמאתיים חבר’ה בצהוב בשעת צהריים מוקדמת של יום שישי. ילדים ש”ויתרו” על יום לימודים, צעירים שויתרו על עוד כמה שעות שינה שאפשר למשוך רק ביום שישי, אמהות (אני) שויתרו על הפרלמנט הקבוע של יום שישי, ובחורצ’יק שויתר על שעות לימוד לקראת מבחן קריטי בשביל לתת את תצוגת השירה הסוחפת ביותר שנראתה ביציע של נורדיה אי פעם. היציע הקטנטן כפה עלינו להצטופף ביחד ויצר אינטימיות שונה מבדרך כלל, מחברת, מקרבת ועוטפת.
השחקנים שלנו באמת השתדלו, אבל הקבוצה היריבה הגיעה לא בשביל לשחק כדורגל אלא יותר בשביל לתת תצוגת היאבקות מבישה וגם כדי להשוויץ ביכולת המשחק התיאטרלי של השחקנים שלה.
אז במגרש אמנם הפסדנו 1-0, אבל ביציע זה נשמע והרגיש כאילו שוב ניצחנו 10-0. השחקנים קיבלו חום ואהבה שהם לא תיארו לעצמם שאוהדים יכולים לתת לאחר הפסד, ונורדיה שוב הראתה לכל הקבוצות בארץ מה זה להיות אוהד אמיתי כשהאוהדים עלו (באישור כמובן) לאוטובוס של השחקנים ופשוט שרו להם את שירי נורדיה, בראשם השאנסון שנקרא שיר מספר שלוש (שאותי תמיד חצי מרסק כשהחבר’ה שרים אותו). במקום לכעוס, לצעוק, לקלל ולנפץ שמשות, השחקנים זכו לקבלת שבת מנחמת ומלטפת.
גם אנחנו מאוכזבים מההפסד, מאד. אנחנו לא נושאים מסר שזה לא נורא להפסיד, הגענו לכאן כדי לנצח ולא כדי להיות מקום שני או שלישי, אבל המסר הוא שאהבה מתקיימת גם כשמתאכזבים, גם ברגעי שפל וגם בימים קשים. ברגעים כאלה צריך להראות ולתת אותה לא פחות מאשר בניצחונות. האהבה העצומה הזאת שהראו האוהדים לשחקנים אתמול, היא זו שתרים את הראשים של השחקנים למעלה, תריץ אותם מהר יותר על המגרש ותגביר את עוצמת הבעיטות שלהם אל השער.

ואיך אפשר לדעת שהתאהבת בקבוצת כדורגל? כשבבוקר מטרידה אותך המחשבה מה יהיה במאי, כשתיגמר העונה.

יאללה בית”ר. נורדיה!

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.