רגע האמת

רגע האמת.

לך תתחמק מהקלישאה הזאת, קלישאה של שתי מילים, שמופיעה לך על המסך. לך תנסה למתן אותה, להרגיע אותה, למסמס אותה. אבל האמת שאין מה למסמס. הגענו אל נקודת האל-חזור. אל הרגע שממנו אפשר להמריא או לנחות. הרגע שבו נפגוש את הטובים ביותר, את הפועל יניב חולון, בקרב שיכריע – כנראה – האם זה הולך להיות טיול של האריות מבית העלמין (נשמע כמו רומן אפל, לא?) או קרב שבמסגרתו הם הולכים להזיע לא מעט בדרך למקום – שנראה מובטח זמן רב – לליגה ב’.

לכאורה התזמון קלאסי; אנחנו מגיעים אחרי שישייה חמודה על הפועל מצליח, חולון באה אחרי הפסד ראשון העונה, כשגם אנחנו וגם מודיעין נושפות להם בעורף. אבל הסיטואציה הזאת מרמה. היא מרמה בעיקר בגלל שברוב “רגעי האמת” שהיו לנו העונה התקשינו לתפקד. לא בזוזיאן ולא מול חולון בבית (שאלה שתי הקבוצות הטובות באמת, חוץ מאיתנו – שמשון התחילו כהבטחה אבל בסופו של דבר די ירדו).

חולון עדיין יותר טובה מאיתנו והיא עדיין פייבוריטית ברורה לעלות מהמקום הראשון (והיחיד). אבל דווקא בגלל זה, צריך לעלות למשחק הזה מודעים לגודל ההזדמנות. יש לנו אפשרות להשיג משהו שכבר הרבה זמן לא חשבנו שאפשר להשיג. ומול יריב עדיף, אתה צריך את כל האמונה שאפשר לגייס.

לעלות כאילו אין מחר (ובאמת אין הרבה מחר).
לעלות כדי לנצח, ולא כדי לא-להפסיד.
לעלות גאים. לעלות ממוקדים. לעלות חזקים.
לדעת שזאת ההזדמנות הגדולה ביותר שלנו העונה (בלי להסתמך על עבודות אלילים נוסח פירוקים וסעיפים בתקנון ההתאחדות לכדורגל).

אני זוכר את המשחק הקודם. זוכר אותו טוב. זוכר כמה זוועה הרגשתי לפני, זוכר שבאתי, זוכר את הבאסה שהרגשתי בסוף. את התחושה הברורה שזה לא באמת היה כוחות. אבל מאז קרו דברים; למדנו, התגברנו, התחזקנו, פיתחנו אופי. בתוך כל המסע (והרומן המסחרר) הזה, לפעמים שכחנו שאנחנו קבוצה חדשה. שהתחילה מאפס וצריכה כל הזמן לשלם שכר לימוד כדי להתקדם.

ואחרי הרבה כאבי גדילה (חלקם ממש כואבים), אפשר להגיד שאנחנו מגיעים למשחק העונה במצב טוב. מצב שבו אפשר לקוות להופעה טובה ויציבה, גם אם לא לניצחון. ותכלס? ניצחון והפסד הם בסופו של דבר נתון להכרעת הגורל. חצי מטר ימינה ואתה מנצח, חצי מטר שמאלה ואתה מפסיד. נדמה לי שאוהדים מחפשים קבוצה שתשאיר אותם גאים. שתתן הכל גם אם הגורל לא שפר עליה.

ואת זה יש לנו כבר, אני חושב. אז את כל הכוח הזה, לקחת, ולעלות עם כל הלב.
לעלות גאים. לעלות ממוקדים. לעלות חזקים.
לעלות בית”ר.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

אוגוסט 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31