קידום נוער

קידום נוער

בעונת הפעילות השנייה של המועדון (2015/16) פעלה בית”ר נורדיה ירושלים להקים מחלקת נוער ולהפעיל מערך של חוגים בבתי ספר לכדורגל הפועלים בחסות האגודה. את מחלקת הנוער מוביל המנהל המקצועי של בית”ר נורדיה ירושלים, משה בן ארוש, שכיהן בעברו כקפטן בית”ר ירושלים וכמנהל מחלקת הנוער של הקבוצה. הפעילות התבטאה, בין היתר, בתחומים הבאים:

א. הפעלת שתי קבוצות נערים במסגרת התכנית למניעת אלימות בספורט של החטיבה לקידום נוער וצעירים בעיריית ירושלים. זו הייתה השנה השנייה בה מועדון בית”ר נורדיה ירושלים מאמץ את חניכי מחלקת הנוער של העיריה ומקיים עמם שלל פעילויות, החל מאימונים שבועיים על ידי המנהל המקצועי של המועדון משה בן ארוש וכלה בקיום טורנירים המדגישים סובלנות ושוויון בהשתתפות קבוצות משכונות העיר השונות ומהיישוב אבו-גוש.
התוכנית למניעת אלימות במגרשים מתמקדת בעבודה קבוצתית עם נערים המטופלים ע”י החטיבה לקידום נוער וצעירים של עיריית ירושלים. השיטות הנלמדות בתוכנית עוזרות לטווח רחב של תחומים הקשורים בהפחתת תוקפנות והתנהגויות סיכוניות: דחית סיפוקים, התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר, שינוי בעמדות, קידום ערכים, פיתוח כישורים מקצועיים ועוד.
מסגרת התכנית: שני מפגשים שבועיים בני שעה וחצי במהלך שנת הלימודים – בין החודשים ספטמבר – יולי.
היקף התכנית: בין 20-30 מתבגרים בכל קבוצה.

ב. הנחיית מכינת קורס מאמנים בשיתוף המחלקה למניעת אלימות וגזענות במגרשים של עיריית ירושלים – הצוות המקצועי של המועדון, בראשות משה בן ארוש, הוביל במהלך השנה את הכנת בוגרי מחלקת קידום נוער לקורס מאמני כדורגל. הכנה זו תאפשר לבוגרי התכנית לקבל הכשרה של מקצוע נדרש שיאפשר השתלבות במקצוע, במסגרת בית הספר לכדורגל של בית”ר נורדיה ירושלים ובכלל.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31