עוד מצליח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

היה לי שבוע רווי בנורדיה מתחילתו ועד סופו.

​זה התחיל ביום שני באירוע “מדינת הכדורגל” אליו הגיעה גם נורדיה כדי לקחת חלק בטורניר שכל כולו קידום נוער באמצעות הכדורגל למקומות טובים בחיים. שלושה אוהדים נרגשים זכו לשחק, ולו לכמה דקות, עם השחקנים שלנו, אחד מהם אפילו הבקיע​. קינחנו בהדלקת נרות חנוכה בניצוחו של לי-אור קן-דרור הקפטן האחד והיחיד, “מרגש” זה פשוט כבר לא מספיק בשביל לתאר אותו, ובשירת שירי נורדיה אל מול עיניהם (ואוזניהם) המשתאות של כמאה נערים שהשתתפו בטורניר.

למחרת הייתי שותפה לראיון שעשינו עם אחד משחקני הקבוצה (נכון לרגע כתיבת שורות אלו חל איסור פרסום על שמו). במשך כמעט שלוש שעות נסענו ברחבי העיר מלוקיישן ללוקיישן, שאלנו שאלות, קיבלנו תשובות, ובעיקר זכינו להכיר טיפה יותר לעומק בחור מוכשר, מתוק להפליא וענו. לא חושבת שיש הרבה כמוהו בכדורגל בארץ, וגם אם כן אז כולם בנורדיה…

וכמובן בשישי, משחק חוץ נגד הפועל גדרה במגרש שבמצליח. העידוד היה קצבי וקולני, בדיוק במידה הנכונה, ובעיניי יש לו קרדיט עצום בשער השני שלנו שהיה אמור להיות שער הניצחון. אבל בכדורגל כמו בכדורגל- משחקים 90 דקות (וזמן פציעות ארור) והכדור הוא עגול, אז חטפנו גול שוויון בערך עשר שניות לפני שנגמר המשחק. ידענו שנגמר המשחק לא כי שמענו את השריקה של השופט, אלא בגלל צעקות ה”יש!! יש!!” של השוער של גדרה. השחקנים של גדרה קיפצו להם בשמחה משל זכו באליפות בליגה למקומות עבודה. נו שוין.

את האכזבה ביציע ועל המגרש היה בלתי אפשרי להסתיר. התסכול ותחושת ההחמצה הורידו לכולם את הראשים לעבר האדמה הבוצית של מצליח, האוהדים אמנם הצליחו למצוא בעצמם כוחות נפש כדי להראות אהבה לשחקנים, אבל התחושה הייתה תחושה של הפסד.

ומה הפואנטה שלי? הפואנטה היא שקבוצה (ובקבוצה אני מתייחסת לשחקנים ולאוהדים כאחד) שמתאכזבת ונעלבת עד עמקי נשמתה מתיקו, היא קבוצה של ווינרים. האמונה ביכולת של הקבוצה לעלות לליגה ב’ לא תדעך עד לשנייה האחרונה, העידוד האוהב שממנו שואבים השחקנים את הכוח להמשיך ולהילחם ימשיך להיות רועש וקופצני, ובעיקר “מהלב”, והשחקנים יעשו הכל כדי להימנע שוב מהתחושה הזאת של הפסד. כי כל מה שהוא לא ניצחון נתפס כהפסד בקבוצה של ווינרים, ודווקא בגלל זה אנחנו עוד נגיע רחוק. לא יודעת אם בעונה הנוכחית או בזאת שאחריה, אבל זה יקרה וכולנו יודעים את זה ומצפים בכמיהה לרגע שבו זה יקרה. וזה יקרה וזה יקרה וזה יקרה, כי אנחנו ווינרים בנשמה.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.