סיכום עונה

סיכום קצת אחר (ואישי) של העונה שהיתה:

שיר היציע האהוב: המועמדים הם…
“שומר חומות”
“שיר 3”
“המרוקאים”

והזוכה הוא.. היא… “המרוקאים“! אין ספק שמדובר בהברקה הכי גדולה שהצליח היציע לייצר. לחן מרוקאי לא מאוד מוכר שהפך להמנון של הקבוצה, וחתיכת באנגר שמצליח להרים כל יציע, גם במשחקים הכי משמימים. לללללל… את פרס הניחומים לוקח “שומר חומות” הפואטי והמרגש, שהגיע לפוטו פיניש נוסח סקעת-מויאל.

השיר הממש-לא-אהוב: המועמדים הם…
“הם לא יודעים”
“צועניה יפהפיה”
“בגשם נרטב”

והזוכה הוא… “הם לא יודעים“! הנאחס המושלם. השיר שמצליח, באדיקות, לייצר מהלכים מוצלחים אצל הקבוצות היריבות. כבר ב”הם לא” אפשר לראות את שחקן היריב נותן דריבל או מוסר פס מדויק לחברו (שלא לדבר על נותן שער). כנראה שהם כן יודעים. ולא רק שהם יודעים, הם גם יודעים להרים חולצה אחר כך ולחשוף את הכרס המתהווה שלהם לעינינו המבואסות בדקה התשעים ותשע. לסל וחסל.

הרגע המרגש של העונה: המועמדים הם…
הגול של אברמסון בחולון
קן-דרור חוזר מהפציעה עם שער
הטקס למשה בן-ארוש בסיום העונה

והזוכה הוא…. אברמסון בחולון! כי עם כל הכבוד לטקסים המאלפים, ול(לעולם בעקבות ה)קפטן, אין רגע שלכד את תשומת הלב ונחקק כמו השער הזה. הרגע שבו אברמסון שם את הכדור בדיוק בחיבור ומקפיץ יציע שלם ותוסס של אוהדים. בלתי נשכח. הרגע שניקח איתנו לכל החיים.

שיר השחקן האהוב: המועמדים הם…
“לעולם בעקבות הקפטן” – ליאור קן-דרור (ושרי)
“בואי לאלעד” – אלעד אברמסון (וליאור ייני)
“אביתר תשירו אביתר” – אביתר ברוכיאן (ולהקת הנח”ל)

והזוכה הוא… “בואי לאלעד”! הברקה עצומה של מוטי מנדלוביץ’, על לחן הבוסה-נובה המקסים של השיר “בואי לאילת” מ-1970. השיר שרד 45 שנה רק כדי להפוך להמנון שמלווה כל שער ומאמץ של אלעד אברמסון, חלוצנו גבה הקומה, הרם והנישא. תנו לו ת’כדור ישר לראש!

כרוז העונה: המועמדים הם….
שי נובלמן!
שי נובלמן!
והפתעה – שי נובלמן!

והזוכה הוא… מהפך! שי נובלמן! האיש, האגדה, המגפון והקריאות היצירתיות לשופט. אוהבים אותך!

פרס מיוחד להזדמנות עסקית: הגזלנים שמגיעים במחצית למגרשים שכוחי אל. בפני ועדת הפרס הובעה ההערכה המיוחדת לאנשים שמזהים שיש קהל במגרשים שבהם בד”כ יש אוהד אחד (במקרה הטוב), זיהו את הקהל הטוב ביותר בליגות הנמוכות וחיפשו למכור להם ארטיקים במחיר מופקע. יזמות שוורן באפט היה מתגאה בה. (פרס מיוחד מגיע לגזלן בראשל”צ שזיהה נכונה את מבנה הליגות, ואיחל לנו בהצלחה בליגת האלופות בשנה הבאה) בכבוד!!

פרס “המילה שאסור לומר את שמה בפורום” (ע”ש הלורד וולדמורט): מוענק למילה “קטמון”! מקורות מספרים שבניבים מסוימים בסוואהילית, פירושה של המילה העתיקה הוא “דיון ארוך ארוך שבו אף אחד לא יסכים עם השני על כלום”. בנוסף, האבוריג’ינים נוהגים לצעוק “קטמוווווון!” בכל פעם שהם מזהים רעידת אדמה מתקרבת. הערה למארק צוקרברג: מתן אפשרות לחסום מילים מסוימות מלהופיע בפוסטים תהיה נחמדה מאוד. מועמדות נוספות: המילים “מיזם”, “טביב” ו”דגלי קרן”.

פרס מפעל חיים לעידוד בלתי פוסק ואנרגיות בלתי נדלות: אורי לביא. באמת, כמה כוח. היכולת לעודד עד שנגמר לך הגרון, לא להפסיק לשיר ולתמוך ולאהוב גם כשהכי קשה. מושא האהבה (והקנאה, צריך להודות) של כולנו. אוהבים אותך!

פרס מפעל חיים: איציק אלפסי. כי בלעדיך לא היינו כאן.

אתגרים לעונה הבאה:
-לשמור על הסגל הקיים
-בלי “היי היי היי” במחיאות כפיים של היפנים
-להביא את קוזוקין
-סיקרון מסיים את המשחק פיכח
-לקוות לאיחוד הקבוצות בחולון (לא שזה ישנה, זה סתם מיותר)
-לעלות ליגה. בכל זאת, הגיע הזמן.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30