נורדיה פעם חמישים וארבע / הבלוג של גלעד אימס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

“בא לך לכתוב לאתר המחודש של הקבוצה?” חיכתה לי הודעה מהעורך הראשי. “יהיה נחמד אם נעלה סיפור שלך מדי פעם.”
שמחתי. תמיד רציתי לכתוב טור ואפילו קבוע, ואם זה באתר מכובד אז בכלל טוב. הנה הזדמנות לממש את החלום וגם לכתוב על נורדיה, שתי אהבות במכה אחת.
“אין בעיה, בכיף” השבתי קצר וענייני, מנסה להסתיר את ההתלהבות.
“יופי, זה יהיה ממש מעולה” החזיר העורך הראשי.
“אעשה כמיטב יכולתי” הוספתי מיד, בעיקר כדי להוריד את רף הציפיות.
אבל מה אם פתאום לא יהיה לי על מה לכתוב. אם לא אוכל ‘לספק את הסחורה’ כפי שהבטחתי. תמיד כתבתי בלי להתחייב. בלי צורך לעמוד בזמנים, בצפיות. האם אצליח להעביר את החוויות שלי, האם זה יעניין מישהו? האם יאהבו את הסיפורים, יזדהו, יתרגשו?
כל מה שקשור בנורדיה מרגש. הקבוצה, האנשים שסביבה. גרעין האוהדים הנאמן והמסור שהולך אחריה לכל מקום. רק אזכור שמה, עם קמצוץ צהוב ומעט שחור, רצוי בתוספת מנורה, תמונה של ז’בו או אחונה ולא צריך יותר מזה לקבלת האפקט הרצוי. אז אני מקווה שיהיה בסדר. עכשיו צריך רק למצוא רעיון טוב לסיפור לכבוד ההשקה.
עצמתי את העיניים ושקעתי לתוך הכורסא, כמו שאני תמיד נוהג לעשות כשצריך רעיון. מניסיון, עם קצת שקט וכיוון כללי, זה אמור לעבוד, הסיפור כבר ימצא את דרכו אלי.
כנראה שנרדמתי כי כשפקחתי את העיניים כבר היה ערב. אבל רעיון עדיין אין. הכנתי קפה כדי להתעורר סופית. חתכתי סלט, חביתה, שתי פרוסות לחם מקמח מלא, וכלום.
ירדתי לרחוב. חיברתי את האוזניות והפעלתי את הנגן עם החדש של רד הוט צ’ילי פפרס, אחלה דיסק. אבל גם זה לא עזר, הראש ריק.
קיץ, חום, מלפפונים, פגרה, ייבשו לי את המוח. מסתבר שאני חייב יציע, צהוב בעיניים ותוף באוזניים. אפילו את השירה עם הזיופים אני מוכן לשמוע. רק תנו לי את מנת הנורדיה השבועית כדי לשוב לכושר.
חזרתי הביתה, הפעלתי את המחשב. נכנסתי לאתר המחודש של הקבוצה. הדף עלה די מהר. אכן, לא דומה למה שהיה. אמנם הרקע והעיצוב ברובו צהוב כמו מקודם, אבל ברור שהפעם העסק רציני הרבה יותר.
אז שיהיה בהצלחה למי שיזם, בנה, עיצב, מעדכן, כותב ולוקח חלק כזה או אחר, ומעל הכל והכי חשוב, בהצלחה ותודה לבית”ר נורדיה, שבלעדיה כל זה לא היה קיים.
ואם למישהו יש רעיון על מה לכתוב בטור הראשון לכבוד האתר המחודש אשמח לשמוע.

אז יאללה בית”ר, נורדיה כמובן.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.