מי המציא את המילה

את המשחק ביפו פספסתי, כולל שישה גולים ואחד שנפסל, ומה שמסתמן כאחת מתצוגות העידוד היותר מרשימות שהיו עד כה, אז חוויות מהמשחק אין לי.

אבל בלי קשר למשחק, אחד האוהדים האדוקים עזב במפתיע את הפלטפורמות של הגרעין הקשה של האוהדים, בגלל שהעיסוק בנורדיה הסיח את דעתו ממשימות היומיום שלו.
הוא צודק, אני חושבת שרובנו נסחפנו למערבולת הזאת שנקראת נורדיה ושאר הדברים שממלאים לנו את החיים קצת נדחקו הצידה.
אבל זה מובן, כי ככה זה כשמתאהבים.
כשאנחנו מתאהבים במישהו כל מה שמסביב מתגמד, הנשימה נעתקת וכל מה שיש לנו בראש זה אותו אחד שממלא לנו את המחשבות ומקפיץ לנו את הדופק. אנחנו מתעוררים ונרדמים בציפייה דרוכה לפעם הבאה שנדבר או נתראה.
אז ככה זה נורדיה, כמעט בדיוק אותה התאהבות.
השבוע הופך לטיזינג אחד ארוך לקראת הפגישה המיוחלת ביום שישי, לפעמים היא מוצלחת יותר ולפעמים מוצלחת פחות, אבל תמיד מסתיימת עם טעם של עוד. העיסוק הכל כך אינטנסיבי בה במהלך השבוע הוא נחמה לגעגוע, הוא תזכורת מרגיעה שאוטוטו נגמר השבוע ויגיע הרגע שחיכינו לו מאז יום שישי האחרון.
הפלטפורמות האלה שלנו האוהדים הן קבוצת תמיכה לכל דבר. בהן אנחנו רואים שאנחנו לא לבד בכל הטירוף הזה, שיש עוד רבים וטובים שנכבשו בקסמיה של נורדיה.

ניסיתי בעצמי להתנתק, זה החזיק מעמד פחות מיום. המחשבה שקורים דברים ואני לא חלק מהם הייתה בלתי נסבלת, סוג של “קריז” אם תרצו.

קצת מוזר להשוות אהבה לקבוצת כדורגל לאהבה לגבר (או לאישה, תלוי את מי שואלים…), ומי היה מאמין שאני אדע לתאר ולהשוות בין שתיהן, שלא לדבר על להזדהות.

התאהבות רומנטית היא דבר חולף, האוקסיטוצין המעצבן הזה שמופרש אצלנו בגוף בזמן התאהבות הולך ודועך עם הזמן, כי גם לגוף ברור שאי אפשר שהמצב הזה של חוסר תפקוד יימשך לאורך זמן.
השאלה היא אם הגוף יודע לזהות גם התאהבות שהיא אמנם ללא בבנאדם, אבל היא מרגישה מאד דומה לזה, ואיזו מן אהבה זו תהיה כשזה יקרה.
ימים יגידו…

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

אוגוסט 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

2 תגובות

סגור לתגובות.