מירוץ הלילה 2021 / יוני יפה נוף

נורדיה במכביה 2021

ביום ראשון, 29/8/2021, לקראת משחקי המכביה ה-21, התקיים מרוץ לילה בירושלים. חבר העמותה, אלישי אור ים, הידוע כאחד שמורגל בריצות למרחקים ארוכים, יזם שקבוצה של אוהדים של בית”ר נורדיה ירושלים תרוץ ביחד במקצה של 5 קילומטר. בעקבות היוזמה הוקמה קבוצה של עשרה אוהדים שנרשמה ביחד למרוץ.

כל משתתף קיבל ערכת ריצה שכוללת חולצה של המרוץ אבל אנחנו, כאוהדי נורדיה, התארגו עם חולצות של נורדיה ורצנו איתן. המראה שלנו גרר תגובות נלהבות מצד רצים אחרים וקהל שבא לצפות באירוע.8

על קו הזינוק לפני המירוץ.......

 

הזינוק היה ליד מוזיאון ישראל, משם רצנו מערבה על דרך רופין עד לכניסה לקמפוס גבעת רם של האוניברסיטה העברית. משם פנינו דרומה ורצנו בירידה של שדרות המוזיאונים, אחרי כמה דקות הגיעה הפתעה (אני לא ידעתי את תוואי המסלול מראש), נכנסו לתוך אצטדיון גבעת רם הידוע כ”נורדיה ארנה”, אותו אצטדיון שהיה המגרש הביתי של בית”ר נורדיה בשתי העונות הראשונות שלנו בליגה ג’, איפה ששוחק משחק הבכורה של הקבוצה (נצחון 2:1 אחרי מהפך על קרית עקרון), איפה שהקבוצה חגגה בשנת 2016 העפלה לליגה ב’, וגם זיכרון בלתי נשכח של שוער הפועל מצליח שקיבל כרטיס אדום ובתגובה רדף אחרי שופט המשחק במטרה להכותו… הכניסה לאצטדיון הייתה מרגשת וגם הזדמנות לתמונה משותפת ליד השער שבו הובקעו שני השערים לטובתנו במשחק הפתיחה ההיסטורי.

המשך הריצה היה עליה חזרה לשדרות רופין וסיבוב ליד הכנסת עד שהגענו לקו הסיום בגן סאקר שם ציפתה לנו הפתעה נוספת, חבר העמותה, טומי פדן, האחראי על צילומי המשחקים, חיכה לנו שם ועודד אותנו.

יה אללה, איזה כיף היה!!!

אז אמנם המירוץ היה כולו 5 קילומטר אבל היה מרוץ משמעותי שתרם רבות לגיבוש בין האוהדים ועורר כאמור תגובות נלהבות מעוברי אורח הרבים באזור.

שער הניצחון ב"נורדיה ארנה"
סיום הריצה בגן סאקר

אחרי המרוץ הלכנו לרחוב עזה השוקק וסיימנו את הערב בשתיית בירה וארוחה משותפת במסעדת “באב אל-ימן” (מסעדה כשרה שפתוחה בשבת ומקפידה על שמירת שבת בפרהסיה).

ללא ספק היה ערב מיוחד ובלתי נשכח שחיזק את הגיבוש החברתי. ערב שהעיד על הכוח שלנו כקבוצת אוהדים. תודה רבה על היוזמה וניפגש במקצה של עשרה קילומטר במסגרת מרתון ירושלים ב 29 באוקטובר

נהנים ביחד ברחוב עזה
הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

אוגוסט 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31