יוצאים לדרך: אימון הפתיחה הזניק את עונת 2016/2017

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

לפי המסורת הירושלמית, אימון פתיחת העונה נועד לרוב עבור האוהדים יותר מאשר לשחקנים, וגם אצלנו ממשיכים את המסורת הזו. בשעה שעל הדשא השחקנים ערכו אימון שכלל משחקונים וריצה קלה מסביב למגרש, התכנסו להם עשרות רבות של אוהדים בשולי האיצטדיון המשתפץ בגבעת רם חמושים בתופים ובדגלים, שחיממו את הגרון עם מיטב השירים וקצת אלכוהול, והחלו לצעוד לכיוון המגרש. השירה הלכה והתגברה ככל שהאוהדים התקרבו אל כר הדשא, שחקנים זכו לשירי העידוד המוכרים, ובהינתן האות החלה תצוגה פירוטכנית שלא הייתה מביישת את הדרבים של אתונה ובלגרד. בסיום האימון נכנסו האוהדים אל הדשא, הרימו את השחקנים על כתפיהם וחגגו יחד איתם.

openseason1
צילום: ינון פוקס

מהפן המקצועי לאימון התייצבו כ-30 שחקנים שכללו כמעט את כל שחקני הסגל מהעונה שעברה: שי נסים, רן דדיה, ציון זקן ובן צרפתי שכבר חתמו ולצידם פרצופיהם המוכרים של אלעד אברמסון, אביתר ברוכיאן, שלום דהן, ג’וני צ’ברטוק, עידן מזרחי, מוטי לוטטי, נתנאל שרביט, שניר קחטן ויבגני דרוזדוב. ביציע נצפו גם גל ארז ואמיל באדר הפצועים. יחד איתם התאמנו גם חמשת שחקני רכש: ליאור עדיקה ויקיר ברוכיאן שכבר חתמו וכן המגן ניר מנצור, החלוץ אדם מזרחי והשוער אור בנימין שסיכמו עקרונית את תנאיהם בקבוצה אך מחכים עדיין לשחרור מקבוצותיהם הקודמות. לצד השחקנים האלו הגיעו גם מספר נבחנים שיתאמנו יחד עם הקבוצה בשבועות הקרובים במהלכם יחליט הצוות המקצועי האם הם יצורפו לסגל.
על הלהקה ניצח, לראשונה העונה, המאמן משה סלמי, שלפי התרשמות ראשונית מנהל את העניינים בצורה מסודרת, סמכותית ושקטה, ובהחלט שונה מזו שהתרגלנו לראות מהמאמן האנרגטי עמית ברבש בעונה שעברה. לצידו של סלמי עמד שחקן הקבוצה בשתי העונות האחרונות גילי גור, שישמש כעוזרו.
בימים הקרובים ימשיך הצוות המקצועי לבנות את הסגל לעונה הבאה על מנת להבטיח שתהיה לנו קבוצה טובה וחזקה שתתמודד על העליה לליגה א’. מה שבטוח את הצעד הראשון עשינו כבר אתמול וזה בהחלט נראה מבטיח.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.