בניה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כבר אחרי אחת בלילה. בדיוק הסתיים דיון ארוך, מעניין וחשוב בוואטסאפ של נורדיה. מי בכלל יכול להירדם עכשיו?
לכל אחד יש חלום קטן משלו למה שאפשר להוסיף לנורדיה, כל אחד והתוספת שלו לקבוצה ולערך המוסף שבה. לבנה ועוד לבנה בבנייה של קבוצה שהיא כבר חיה ובועטת, אבל החלומות קטנים של עוד ועוד אוהדים שמתנקזים לחזון אחד ערכי וכל כך ראוי, לא יכולים להתגשם מעצמם. אפילו לא אם נרצה ממש חזק.
כולם רוצים לתת כתף, וכל אחד נכנס לנישה שהוא טוב בה ונותן מעצמו כמה שהוא רק יכול. זה בא על חשבון העבודה, הלימודים, זמן עם החברים (אלה שלא קשורים לנורדיה), אפילו על חשבון המשפחה. וזה יפה לראות את המאמץ האדיר הזה שמגיע ממקום של נתינה טהורה.
אבל זה לא מספיק, צריך עוד ועוד ועוד ועוד כדי שהנורדיה הנהדרת הזאת שהקימו כמה חבר’ה נפלאים תמשיך לצמוח ולפרוח ולהגיע לשיאים חדשים כל הזמן.

אז מה עושים? מזמינים את החברים (והחברות) של הילדים להגיע למשחק הבית הבא, ואיתם גם את ההורים שלהם. תיכוניסטים? תביאו את החברים מהכיתה שלכם וגם מזאת המקבילה. חיילים? תוציאו צו שמונה לחברים מהבסיס שיוצאים שבת בדיוק בזמן למשחק בית. לא גרים בירושלים? שיבואו למשחק חוץ (אני יודעת שחיילים בסדיר וצו שמונה זה לא הגיוני, אבל תזרמו איתי). סטודנטים? תביאו איתכם את חבריכם וחברותיכם לאקדמיה (אני אצטרך ללמוד לחיות עם העובדה שמגיעות ליציע בחורות צעירות ויפות שבשערן עדיין לא זרקה שיבה ושעדיין אין להן קמטי צחוק בצד החיצוני של העיניים). בקיצור, כל אחד מכם יכול לעשות שינוי עצום אם רק יסתכל סביבו ויבין שהוא עושה טובה לאנשים הקרובים לו בעצם זה שיגרום להם להגיע למשחק של נורדיה. הם יזכרו לכם תמיד שבזכותכם זכו להכיר ולאהוד קבוצה שיש בה מכל טוב באנשים שהם חלק ממנה, במוטיבציה הבלתי נדלית שנשפכת ממנה, באנרגיות המדבקות ובאווירה הממכרת, ושזכו להתאהב או להתאהב מחדש בכדורגל.

יש עוד כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות ולהיות חלק מהם בנורדיה. כל אחד שמצטרף הוא אור קטן, וכולנו ביחד מנורה גדולה.

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

מאי 2022

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.