איציק אלפסי: זה הזמן להחזיר את האוהדים הביתה ולהאיר את המנורה!

בית”רים יקרים,
לפני כשנתיים יצאנו יחד למסע מיוחד במינו. תחת הכותרת “מחזירים את האור למנורה” החלטנו לקחת את גורלנו בידינו ולהחזיר לעצמנו את קבוצתנו האהובה – בית”ר, שהופקעה מאתנו בבריונות ע”י קבוצה אלימה וקיצונית. שנתיים חלפו, ולמסע שהחלו כמה “משוגעים” עם רעיון שנשמע מנותק מהמציאות הצטרפו מאות אוהדי בית”ר מכל רחבי הארץ שעושים מדי יום כדי להפוך את החלום למציאות.
כעת אנו נמצאים לפני פרק חדש וחשוב במסע הזה.
לאחר ההצלחה בעונה שעברה ניצב לפנינו אתגר חדש – ליגה ב’. זה יהיה קצת פשטני לתמצת את הדבר הזה שנקרא בית”ר נורדיה ירושלים לכסף. שהרי בית”ר נורדיה ירושלים היא רעיון שתוך זמן קצר הצליח להפעים ולעורר השראה בקרב כל מי שנחשף אליו: אוהדי בית”ר, אוהדי כדורגל אחרים ואפילו כאלה שאינם כלל אוהדי כדורגל ופשוט אכפת להם ממה שקורה כאן.
אולם, כמו שאמרו רבותינו, אם אין קמח אין תורה.
כסף לבדו לא מספיק כדי להבטיח הצלחה מקצועית. אבל הוא תנאי הכרחי והמנבא הטוב ביותר של הצלחה כזו. כאשר אנחנו מצטרפים לעמותת בית”ר נורדיה ירושלים אנחנו לא רק מקבלים את הזכות להיות חלק מהמפעל החשוב והמיוחד הזה – אנחנו מקיימים אותו. זכות הקיום של בית”ר נורדיה ירושלים תלויה בנו, חברי העמותה. ללא חברי העמותה אין מועדון. עם מעט חברי עמותה יש מועדון קטן. עם הרבה חברי עמותה יש מועדון גדול.
ואנחנו רוצים מועדון גדול!
כי אנחנו בית”ר. כי האמירה שלנו חשובה הרבה מעבר לכדורגל. כי חשוב כיום יותר מאי פעם להראות שלאנשים טובים מן היישוב עם ערכים אנושיים ודרך ארץ יש יכולת להשפיע וליצור שינוי במציאות הישראלית. בעונה הראשונה היינו 187 חברים, בעונה השנייה 217. השנה אנחנו רוצים לעלות עוד מדרגה. הצבנו לעצמנו יעד ראשוני של 250 חברי עמותה. אני מקווה ומאמין שנשיג את היעד הזה במהרה ונציף רף חדש וגבוה יותר לעצמנו עוד העונה. אולם הפעם אנחנו לא מסתפקים רק בהצטרפות לעמותה. אם כל אחד מאתנו ידאג לצרף ולו רק חבר אחד נוסף, נוכל להכפיל את מספר חברי העמותה תוך זמן קצר. ולכן זה בידיים שלנו! כל אחד מאתנו מכיר אישית לפחות כמה אוהדי בית”ר שחשים כמונו. שהבית נלכד. שמישהו שדד את הזיכרונות שלנו.
עכשיו זה הזמן להחזיר אותם הביתה! לצרף אותם אלינו למסע להשבת ההדר הבית”רי. להחזרת האור למנורה!
בברכת תל חי ויאללה בית”ר!

ד”ר איציק אלפסי, יו”ר
בית”ר נורדיה ירושלים

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

יוני 2022

א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30