ישחקו הילדים / הכירו את קבוצת ילדים טרום א' בעונת הבכורה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מעמיקים את בניית דור העתיד של בית"ר נורדיה ירושלים וטיפוחו.

העונה לראשונה הוקמה במסגרת המחלקה קבוצת ילדים טרום א', של ילדים בכיתות ג'-ד' שרובם ככולם החלו החודש לשחק כדורגל במסגרת של ליגה.

זה עוד לא ממש כדורגל תחרותי. אין טבלה, המשחקים מתקיימים על 2 חצאי מגרש במקביל לרוחבם, עליהם משחקים 9 על 9 בחוקים שונים מכדורגל רגיל, ולתוצאות בהתאם – יש חשיבות משנית בלבד

פה, מאמן הקבוצה תומר חרץ, והמנהל המקצועי של המחלקה מנו דהן, משקיעים בהקנייתם הן של יסודות הכדורגל והן של ערכי נורדיה לילדים, יכולת וערכים שמדי שבוע באים לידי ביטוי מדי שבוע במשחקי בית וחוץ מול יריבות שונות במחוז דן, לעתים קרובות מול קבוצות של ילדים יותר גדולים בשנה או שנתיים.
ופה גם בונים מסורת של קבוצות מלאות במחלקת הנוער, שימשיכו את ביסוסה עם קבוצות תחרותיות בחטיבה הבוגרת של הנערים והנוער, שמהן בסופו של תהליך יעלו שחקנים לקבוצה הבוגרת.

בנוסף, השילוב בקבוצת טרומיים של ילדים מירושלים עם ילדים מישובי הסביבה (אפילו מבית אל!) שמגיעים לכל אימון ומשחק, חילונים ודתיים יחד, שמתאמנים ומשחקים יחד במהלך השבוע עם מנורה על החולצה – מכה שורשים בקהילה שנבנתה בבית"ר נורדיה ירושלים.

היום בשעה 17:40 במגרש הר חומה, תשחק הקבוצה מול מ.כ. אור יהודה, ובין הילדים שירוצו על הדשא הסינטטי, אפשר לראות דור המשך של משפחת בית"ר נורדיה ירושלים. בקבוצה משחקים אחיינו של יונתן זדה – קפטן בית"ר נורדיה ירושלים, אחיו של דניאל אילוז – בלם קבוצת הנוער, ועוד ילדים שהקשר שלהם ושל משפחתם עם המועדון לא החל רק העונה.

מוזמנים להגיע, ולדחוף אותם כבר בתחילת דרכם!

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

ינואר 2021

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

תגובה אחת

 1. נהדר! סוף-סוף גם לבית"ר נורדיה יש מחלקת נוער טובה ומעניינת!

  לפי דעתי: כמה שהימים יותר יעברו ויותר ויותר תשלבו/תעלו לבוגרים שחקנים ממחלקת הנוער, גם הקבוצה הבוגרת תהיה יותר איכותית, כי מה שיכול לתת שחקן, שהוא תוצרת מחלקות הילדים והנוער – את זה כמעט אף שחקן-רכש לא יכול לתת, ומאוד חבל שבמועדונים הבכירים בקושי מבינים ובקושי מפנימים את זה!
  הכוח והמהלך לשדרוג הכדורגל הישראלי מגיע דווקא ממחלקות הילדים והנוער!

  בזכות מהלכים אלה הקבוצה תהיה איכותית עד כדי שלא יצטרכו להביא כול-כך הרבה שחקנים מכול מיני קבוצות למיניהן, אלא: הקבוצה תתחיל יותר להתבסס על שחקני-בית וכשלהביא שחקן-רכש, שזה יהיה רק אחד כזה שיוכל לשדרג את הקבוצה ב-3, 4 דרגות, לא שיותר יזיק ממה שיועיל – מה שיש כול-כך המון בקבוצות בליגת העל!
  זה פלא שהכדורגל הישראלי לא מתקדם?!

  מה גם שהבעיה היא שלא חסרים סוכנים עם אינטרס – ששחקן מקומי, כזה או אחר, שעוד לא מספיק לעשות את הפריצה שלו, כבר מוצאים לאותו שחקן קבוצה, השחקן, שהרבה כאלה שמסתנוורים מהכסף הם עוברים לקבוצה מחו"ל, שהיא לא קבוצה בליגה בכירה/ברמה גבוהה או משהו, אותו שחקן יושב, מתייבש ומתחלד על הספסל, כי מה לעשות? יש שחקנים שיותר בשלים מאותו שחקן ישראלי, גם לא חסרים מאמנים אנטישמים, שלא מקצועיים ושמערבים פוליטיקה עם ספורט. אז בטח שהם ירצו לפגוע באותו השחקן.

  ולשחקן אכפת לו הרבה? ממש לא! העיקר: להרוויח את הכסף!

  ומה עושות הקבוצות בארץ? הן מביאות שחקן-רכש אחר במקום אותו השחקן – שחקן שיכול יותר להזיק מאשר להועיל וזאת אחת הסיבות – אם לא הסיבה העיקרית, לכך שהכדורגל נדפק!!

  במקום זה כול קבוצה צריכה להכין לכול שחקן עוד 3 שחקנים שיכולים לשחק באותה המשבצת, וכשאני מתכוון ללהכין 3 שחקנים, אני מתכוון לכך שכמה שיותר לשלב שחקן-בית, שלהכין את אותו השחקן ולהרבות איתו דקות בשביל שהוא יקבל ניסיון עד שהוא יוכל להשתלב ולשחק לגמרי, כשחקן קבוצה בוגרת לכול דבר, וכמה שפחות לעשות את הדברים האלה עם שחקני-רכש!

  ככה, גם, הקבוצה תהנה מפירות השחקנים שהיא מגדלת כול-כך הרבה שנים במחלקות הילדים והנוער, ככה תמיד הקבוצה מכינה שחקנים שיוכלו לתפוס את המקום שהתפנה משחקן שעזב לקבוצה בארץ או בחו"ל וככה, מה שיפה זה שכשהקבוצה מכינה עוד ועוד שחקני-בית, שגדלו במועדון – נכון שיהיו לא פחות עזיבות של שחקנים מוכשרים שעושים את הפריצות שלהם, בסופו של דבר, אבל בזכות השקעה וריבוי דקות לשחקני-בית צעירים ומוכשרים – לא רק שהשחקנים יעשו את הפריצה שלהם יותר טוב, גם עם עוד ועוד מעברים של שחקנים לקבוצות בחו"ל – אותם שחקנים יוכלו להצליח בקבוצות שלהם בחו"ל – ההצלחה שלהם תעבור מפה לאוזן עד שזה יגיע לאנשי-עסקים, שיבינו שיש פה כישרון, שהמועדונים בארץ מצמיחים כישרונות ואז אנשי-עסקים האלה יבינו שיש כאן מועדונים שהם יוכלו לרכוש ולהשקיע בהם שבזכות אותם אנשי-עסקים בקבוצות בארץ, שישקיעו בהן, יוכלו להציע לשחקנים ולסוכנים, שרוצים להעביר את השחקנים לחו"ל, יותר כסף ולשדרג את החוזים שלהם בכדי שהם ימשיכו להישאר בארץ ולהמשיך לשחק בקבוצות בארץ, אז הקבוצות יותר יוכלו להנות מפירות השחקנים ואז גם הכדורגל הישראלי יותר ישתדרג ויותר ישתקם! במיוחד: כאשר אותם שחקנים יקבלו זימונים לנבחרת!

  עם הזמן ועם מענקים – הקבוצות יוכלו לאפשר לעצמן לעשות את מה שבמכבי ת"א עושים – להביא צוות אימון זר ובמגביל: לשלוח את הצוות הישראלי שלהם להשתלמויות בארצות כדורגל המפותחות בכדי שהם יחזרו מאמנים טובים יותר ובדרך: גם ילמדו מהצוות הזר שיביאו – שלמעשה: לא להחליף את כול המאמנים לצוות זר, אלא: רק את חלקם ותוך כדי עבודה, תנועה ועשייה, המאמנים ילמדו האחד מהשני וזה גם מה שיביא לשינוי גדול בכדורגל!

  אומנם הדברים האלה לוקחים זמן, אבל עם הרמה היחסית נמוכה של הכדורגל שלנו – השינויים האלה לא יביאו הרבה זעזועים לכדורגל הישראלי, אבל על הדרך יהיה שינוי מאוד אפקטיבי שיכול לתרום לכול הצדדים!!!
  פשוט כאן המאמנים צריכים לקבל יותר אומץ לעשות את הצעד הזה, כי זה יהיה, מה שנקרא: "צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות"!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *