קפטן נערים ב' של נורדיה זומן לנבחרת ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

דודי מורלי, בלם קבוצת נערים ב', קיבל זימון בכורה לנבחרת עד גיל 16 של עופר פביאן. זימון בכורה לשחקן וראשון בהיסטוריה הקצרה של מחלקת הנוער של בית"ר נורדיה ירושלים


בתחילת השבוע התקבלה בשורה מרגשת במשרדי הקבוצה בעמק הארזים: דודי מורלי בן ה-16, בלמה של קבוצת נערים ב' וגם קפטן הקבוצה, זומן לאימונים של נבחרת ישראל עד גיל 16 שמתחילה קמפיין חדש עם שחקנים משנתון 2004, ואתמול (יום שלישי) כבר התייצב לאימון הראשון של הסגל המתגבש.
מורלי הצטרף למחלקה שלנו לפני שנתיים וחצי לקבוצת ילדים א', השתדרג העונה יחד עם כל קבוצת נערים ב' שמשחקת בליגה הארצית (השנייה), והוא פתח בהרכב בכל 20 משחקי הקבוצה, והוחלף רק פעם אחת! מורלי גם כבש שער אחד, והיכולת הטובה שלו לא נעלמה מראשי המחלקה, והוא נבחר לעלות להתאמן עם נערים א' במסגרת נוהל הקפצתם של שחקנים מצטיינים לשנתון מעל, שהמנהל המקצועי מנו דהן מוביל במחלקה, והוא כבר שותף גם במדי נערים א'.
מאמנו בנערים ב', אלירן ממן, אמר על הזימון: "אני מאמן את דודי כבר 4 שנים עוד מהפועל ירושלים, כשאימנתי אותו בילדים יחד עם משה מור. דודי עשה השנה קפיצת מדרגה משמעותית, במיוחד בצד המנטלי והוא ממוקד מאוד בהצלחה שלו וכמובן בהצלחה של הקבוצה. הוא גם מתאמן ומשחק עם נערים א במטרה לעזור להם לעלות ליגה, אני מאחל לו הרבה בהצלחה ובטוח שהוא ייצג את נורדיה בכבוד רב בנבחרת".
"דודי הוא השחקן הראשון מנורדיה שמוזמן לנבחרת הנערים ובטוח שהוא יפתח את הדלת לעוד שחקנים של מחלקת הנוער שלנו".

ואכן, מכתבים מהסוג הזה עוד לא נראו במועדון. למחלקה שנפתחה רק לפני 4 עונות ומתקדמת בצעדי ענק בעיר ובארץ, רשמה בעונה שעברה עליית ליגה ראשונה של קבוצת נערים ב' של שנתון 2003, זיכתה את השנתון הבא לשחק בליגה ארצית דרום. קצב ההתקדמות המהיר לא הרתיע את השחקנים הצעירים, ובית"ר נורדיה ירושלים ממוקמת כבר במקום ה-6 בליגה, והיכולת הטובה של הקבוצה אפילו בליגה השנייה, לא נעלמה מעיני עופר פביאן וצוות הנבחרת, שבאופן לא שגרתי בחרו לזמן את מורלי לאימונים הראשוניים של נבחרי שנתון 2004.

ומה לדודי מורלי עצמו היה לומר על הזימון אחרי לילה שההתרגשות לא נתנה לישון?
"אני מרגיש שזה אחד הרגעים הכי מרגשים ומאושרים שלי בכדורגל! שמח שכל ההשקעה שלי באה לידי ביטוי ורואים תוצאות. אני רוצה להגיד תודה ענקית לבית"ר נורדיה ירושלים, למאמן שלי בקבוצת נערים ב׳ אלירן ממן ולעוזר איציק זקן, לנאור מחלב המאמן של נערים א׳ שגם נתן לי הזדמנויות להוכיח את עצמי, וגם למנו דהן שעוזר ודואג לי בכל מה שצריך".

הירשמו לניולטר
הערוץ של נורדיה
נורדיה באינסטגרם
תנו לנו לייק
לוח השנה הרשמי

ינואר 2021

ב ג ד ה ו ש א
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *